Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmről van szó(17/L). Mindig is kicsit érzékenyebb típus volt a szülei sosem igazán foglalkoztak vele gondolom azért mert a többi 4 testvér mellett nem volt idő. Mindig a nagytesói foglalkoztak vele( már amennyire..) de ők már mind elköltöztek otthonról. Régebben is mindig hajtogatta hogy őt senki se szereti és csúnya meg stb de azt hittem ez csak időszakos dolog és semmi komoly. Viszont egy éve kb bulémiás lett amiből aztán kijött viszont most egy hónapja kb újrakezdte és csak most mondta el nekem. Ráadásul remgeteg hülyeséget csinált az utóbbi időben. Például nem olyan rég Ki akart ugrani az emeleti ablakukból ki is állt a párkányra de aztán szeremcsére nem tette meg. Nem gondolom hogy igazán öngyilkos akarna lenni talán csak figyelemre vágyik vagy nem tudom de kezdek nagyon aggódni érte és nem tudom hogyan segíthetnék neki.
2019. júl. 18. 10:41
 1/3 anonim válasza:
Éreztesd vele hogy te ott vagy mellette és mindig ott leszel és szerintem beszélj a szüleivel mert nem ártana
2019. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha igazan ongyilkos akarna lenni, nem szolna senkinek csak megtenne. Viszont ez akkor sem normalis, hogy a gondolatig eljut, ahogy a bulemia sem. Ezek betegsegek. Barmennyire jo barat is vagy, nem tudsz egyedul ezzel megbirkozni. Az o erdekeben szolj a szuleinek, esetleg probald ravenni, hogy elmenjen orvoshoz.
2019. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképp szólj a szüleinek.
2019. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!