Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jó barátom exe tilos e?

Jó barátom exe tilos e?

Figyelt kérdés
Jó barátom szakított már 2 hónapja a barátnőjével. Viszonylag csúnyán ért véget. Nagyon szép lány és vonzódom hozzá. Egyre csak rá gondolok mióta 1x elmentünk ebédelni. Mit kellene tegyek? Beszéljek barátommal? 24/f

#barát #ex #barátság. Szerelem
2019. júl. 21. 00:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


A kérdező teljesen éretten reagálja le a dolgot, de attól még fáj neki a felszín alatt.

Biztos én vagyok a marha, hogy ha én lennék a barát, fontolóra venném, hogy esetleg nem érzi e magát szarul az általam valamire tartott másik fél még ha jó képet is vág hozzá és még mindig úgy vélem, ha barátság (főleg ha már működik egy ideje) meg egy kezdődő romantikus szál között kell választanom, én biztos a barátságot választanám. Akkor is ha a másik embertől tuti, hogy nem kapnám vissza ugyanezt. Mert hát na. Az emberek jó nagy hányada olyan, mint az itt válaszolók többsége és úgyse vesz magán kívül mást figyelembe. Viszont ettől nekem még nem kell ilyennek lennem.

2019. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

"A nő amúgy is egy hűtlen fajta"


Ja persze, minden nő hűtlen és minden féfi hűséges...

2019. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, egyértelműen a barátomat választanám ez esetben. De a vonzalom (sajnos vagy nem) kölcsönös. A lány még összejött volna vele miután szétmentek, de a srác nem akarta. És nem, pont hogy nem a farkam után megyek, csak tanácstalan vagyok és feltettem a kérdést, hátha valaki járt hasonló cipőben. Aki éretten képes válaszolni vagy válaszolt már, azoknak köszönöm!
2019. júl. 21. 16:55
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

"Neked nem fájna azt a személyt folyton látni (mással és boldogan) aki előtte a te oldaladon sétált, téged ölelt, téged csókolt? "


Nem, mivel nem élek a múltban és nincsenek bennem olyan érzések mint a kapcsolatunk közben. Egyedül akkor fájna ha ez úgy történne meg, hogy még együtt vagyok az illetővel. A barátja menjen és keressen magának új barátnőt ha már az előzővel nem sikerült, és ne nyafogjon, hogy ő meg összejött valaki mással, akkor se ha az az egyik ismerőse.

2019. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Erre már csak annyit tudok mondani, hogy szomorú. Úgy az egész.
2019. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
65%
Én nem vagyok még 20 éves de ha az én exemmel jönne össze az egyik barátom az engem nem zavarna mivel már szakítottunk. Arra van a szakítás hogy jelezzük a másiknak hogy már nem vonzódunk hozzá és hogy nyugodtan választhat mást csak engem ne. Ez az én véleményem
2019. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!