Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is ezt tapasztaljátok itt?

Ti is ezt tapasztaljátok itt?

Figyelt kérdés
Ha felteszek egy kérdést, de nem arra válaszolnak, azt néha finoman jelzem. Olyankor legtöbbször megsértődnek, lebunkóznak, pedig tényleg tartom a normál hangnemet. Én vagyok rákattanva, vagy más is úgy látja, hogy sokszor itt nem is a kérdésre válaszolnak.
2019. júl. 26. 14:44
 1/5 nemaRendőrség ***** válasza:
64%
Ilyenek az emberek, velem is elkezdett bunkózni egy néni a spárban mert vettem banánt
2019. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Itt minden megtörténhet, sőt, általában meg is történik. Ezért szeretünk itt lenni.
2019. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Az még hagyján, de rendszerint olyanok válaszolnak, akik akut paranoiában szenvednek, és sértőnek érzik a kérdésedet önmagukra nézve, ezért elkezdenek sértegetni már az első mondatuknál.

Frusztrált sggfejek, valószínű az életben verik őket, vagy nem tudom.

2019. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Hanem mire válaszolnak? A többség a kérdésre válaszol, aki meg nem ki kell seperni, nem hosszas vitába szállni vele, mert fölösleges.
2019. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen. De a kedvenceim azok a válaszolók, akik úgy érzik, MUSZÁJ minden egyes kérdésre sorban válaszolniuk, így csak azért írnak egy kommentet, hogy közöljék, túl hosszú a kérdés leírása, ezért nem olvasták el. Vagy feltesznek pl. egy olyan kérdést, hogy "Ti mit csináltatok ilyen meg olyan helyzetben?", szóval a kérdés egyértelműen az oldal felhasználónak egy csoportjához szól, akik már voltak az adott szituációban és az ő tapasztalataikra kíváncsi a kérdező, de csak azért is 10-ből minimum 8 válasz az, hogy "Sehogy, velem még sose történt ilyen".
2019. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!