Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Évről évre egyre magányosabb...

Évről évre egyre magányosabb vagyok, és hiába próbálok tenni ellene, nem sikerül? Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre,hogy ahogy egyre jobban telik az idő, egyre magányosabb vagyok,és egyre kevesebb barátom van,pedig gyerekként mennyi barátom volt,és elmentünk ide-oda. Jót szórakoztunk. Mostanában meg már semmi sincs,senki se keres.
2018. dec. 8. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
4 éve én voltam a császár mindenhol a nőknél is, haverjaim is sokan voltak én voltam a legvagányabb gyerek a környéken...kb most le sem szarnak egy haverom sem maradt :D nőm sincs szóval igen hasonlókat tapasztalok.
2018. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátfronton én is így állok.A barátaim vagy elköltöztek vagy látni se akarnak.
2018. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt időszakom, mikor pörögtem, de az elmúlt. Évről évre magányosabb vagyok, és minél magányosabb vagyok, annal inkább bezárkózom, ördögi kör... :(
2018. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

Régóta gondolkodom sokat azon, meg kellene alapítani a "magányosok klubját", magányosok egymásra találhatnának.

Nem tudom, miért nincs ilyen.

2018. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Ha lány vagy, akkor leszek a barátod :^)


22/F.

2018. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!