Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik szültek,...

Azok a nők, akik szültek, miért utálják a gyermekteleneket?

Figyelt kérdés
Általában.
2019. júl. 26. 21:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
11%

En gyermektelen vagyok de mondjuk olvasva itt a kommenteket ugy jon le ti erzitek hogy a gyerekesek utalkoznak, mikozben ti teszitek ezt.


Onismeret... utana megertes es szeretet. De vadaskodas? 10-es sem irt le semmi egetverot. Vagy csak en nem erzek mogotte gyuloletet?

Megis akkor kiben van gyulolet? Aki erzi vagy aki nem...

csak egy kis gondolkodni valo...

2019. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Max a te ismerettségi iörödben általános. Ne kevers össze a te valóságodat egézs magyarországgal.
2019. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
86%
Lehet velem és a környezetemmel van baj, de én értem mire gondol a Kérdező. Egy ismerősöm főtémája az, hogy csak az önző nők nem szülnek, mert az alakjukat féltik meg a szabadidejüket. Egy barátnőm, aki amúgy kedves, aranyos lány folyton azzal jön, hogy akinek nincs gyerek az még kislány, nőnek csak azt lehet nevezni, aki már szült. Meggyőződése, hogy ő már letett valamit az asztalra, rá már okkal mondják azt, hogy ő egy felnőtt nő. Ezen a téren elég érdekes a felfogása szerintem. Természetesen nem minden anyukára igaz, hogy utálja a gyermektelen nőket, de én úgy látom van ilyenre is példa bőven,ahogy arra is, hogy a még nem szült nők irigyek az anyukákra. Ez egy oda-vissza jelentkező probléma a nők között.
2019. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem oda-vissza probléma. Nekem nincs gyerekem, és nem is lesz, és pomt lesz@rom, hogy mit csinálnak a gyerekesek.
2019. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
73%
#24 Nem úgy gondoltam, hogy ez minden nőre igaz, hanem úgy, hogy mindkét táborból lehet találni példát szerintem.
2019. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

#23 “a még nem szült nők irigyek az anyukákra”


A téma olyan gyermektelen nőkről szól, akik tudatosan nem vállalják a anyaságot.

Megint más csoport az, akik különböző okok miatt nem tudnak teherbe esni, és kb. a gyereket kiátkozzák a másikból emiatt.

2019. júl. 27. 11:51
 27/31 anonim ***** válasza:
9%

Valljuk be, azért a gyermekteleneknek túl sok eszük nincs. 3 gyerek után szép CSOK ot kap az ember, ezek meg nem akarnak szülni.

Iskola meg karrier azt mondjak. Mi a francnak? 18 évesen elkezdesz szülni, ha meg van a 3 mindent fizet az állam.

2019. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
#27 Ez a cigányok szintje. Vannak akik tényleg megelégednek ennyivel. :)
2019. júl. 27. 13:24
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
21 le lettél pontozva de egyet értek veled nekem is ez jön le. 17 majd akk legyen nagy szád ha benne vagy és rajössz. Kíváncsi vagyok ha lenne 2gyereked egy örökmozgó 2 éves és egy újszülötted aki esetleg hasfajos és végig ordít egy 3hónapot de a nagyra igen is nonstop figyelni kell mennyire lennél jofej egy ilyen röhögcsélő idiótával mint amit te most előadtál. Nem kellene lenézni a gyerkeseket sem. Persze fordítva sem.
2019. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
86%

Kisgyerekes anyukaként nem értek azokkal egyet akik azt mondják, hogy ez nem általános jelenség. Nagyon is az sajnos és nem csak a gyermektelenek felé, hanem azok felé az anyukák felé is akik nem betegedtek bele az anyaságba és nem gyűlölik az életüket miatta. Nem tudom, hogy ez csak a magyar anyáknál van-e így, de mintha az számítana erénynek és attól lennél jó anya, hogy minden egyes nap szenvedsz a gyerek miatt.

Ne akarjátok tudni hányszor lettem lecseszve és rossz anyának nevezve amiért eljárok szórakozni néha és olyankor a párom van otthon a gyerekkel. Rengeteg utálatot kaptam amiatt, hogy eljárunk a párommal kettesben randizni gyerek mellett is, hogy elmegyek a barátnőkkel néha és "lepasszolom" a gyereket. Konkrétan rossz dolognak próbálják beállítani, hogy olyan férfinak szültem aki nem csak megcsinálta a gyereket hanem foglalkozik is vele és velem is. A többség szerint emiatt rossz anya vagyok és hanyagolom a gyerekemet.

Egyszerűen csak nagyon sok anya nem tud gyereket nevelni és úgy szült, hogy egyértelműen nem alkalmas rá. Tehát például a kedves nem tudom hanyadik válaszoló akinek jujj de rossz, hogy sír a gyerek. Mit vártál basszus, hogy fél évesen már Petőfit szaval éjszakánként? Aki nem bírja ezt az ne vállaljon gyereket, aki belebetegszik az életébe mert a baba rosszul alszik az tényleg miért vállalt gyereket vagy mit várt az anyaságtól? És nem is ezzel van a baj mert a saját életét meg a saját gyerekét mindenki úgy teszi tönkre ahogy akarja. De nekiesni valakinek csak mert ő az anyaságot nem egy nagy nyűgnek meg minden napos szenvedésnek fogja fel és nem utálta meg miatta az életét az azért minden határon túlmegy. Az én lányom is ordít, sokat. Az én lányom is megbetegszik vagy rosszul alszik, az én lányom is örökmozgó. De nem érzem magam rossz anyának amiért birom ezt és nem betegedtem bele.

2019. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!