Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik szültek,...

Azok a nők, akik szültek, miért utálják a gyermekteleneket?

Figyelt kérdés
Általában.
2019. júl. 26. 21:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%

Felesleges általánosítani, undorító dolog. Én szültem, de nem irigylem a gyerekteleneket. Már megint egy provokatív, és gyűlöletkeltő kérdés...

Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja. A gyerekesek is, meg a nemgyerekesek is.

2019. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
38%
Szültem, úton van a második. Dehogy utálom. Miért tenném? Hálás vagyok az életemért az összes nehézségeivel együtt. Jobban szerettem mint amikor szingliként tomboltam. Az tény, hogy eltavolodtunk a szingli barátainkkal, hiszen őket még nem érinti, hogy éppen milyen a baba kaka vagy pikizott e aznap és társai, mint ahogy én se tudtam átélni pár nap nem alvás után, hogy ki hogy bulizott és milyen masnaposok pl. De mindettől független még mindig jóban vagyunk és bármikor szamithatunk egymásra. De ha nem is a barátainkra gondolok se érzek semmilyen negativomut a gyermektelenek iránt. Nincs rá okom
2019. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ez utálat lenne, de az a felfogás, miszerint "én már rajottem, hogy mi a jó élet titka, aki meg nem ért egyet velem az téved" sajnos elég gyakori köztük.
2019. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
#10 Gyönyörű példa vagy arra, amiről szó van.
2019. júl. 26. 22:26
 15/31 anonim ***** válasza:
71%
A 10-es pont az az anyuka, akinek ki van a t@ke a megunt életével, és zsigerből utálja azokat, akik kipihenik magukat nyáron a tengerparton, és naponta akár 3-szor, vagy 4-szer is összegyűrik a lepedőt a férjükkel.
2019. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
20%
Általában a gyermektelenek irigykednek,utálkoznak.
2019. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
46%
De mondd már meg nekem h miért nem alszol a gyerek mellett? Mi az hogy nem alszol? Talán azért sír majdnem minden anyukának ezen a szája, mert másnap reggel 5-kor kel és megy munkába, ahol ott kell lenni agyban, és dolgozni estig? Fogod magad, alszol amikor alszik a gyerek is. Mi olyan nehéz ebben? Egész nap otthon vagy b••szdmeg, talán nem fér bele? Jelenésed van egy meetingen fél 2-kor? Esküszöm nem értem 😂 Mert ha másnap kötött programod lenne meg is érteném de így?
2019. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen vérmamik pontosan azért ilyen negatívak mert rájöttek, hogy mégsem akkora szuperanyuk. És hiába próbálják bizonygatni de a 80%-uknál bármilyen gyermektelen ember jobban tudja hogyan kellene gyereket nevelni. Annyi de annyi ilyennel találkoztam amikor még kasszáztam anno. Hogyha mertem neki szólni, hogy 20 perce üvölt és tombol a gyerek mellettem és nem tudok így dolgozni, legyen szíves rászólni akkor egyből jött, hogy persze én könnyen mondom majd ha lesz gyerekem akkor mondjam meg hogyan kell nevelni. Szombati nagybevásárlásokkor legalább 4-5 ilyen mindig volt bent.

Szóval annyi az ok mögötte, hogy rájöttek, hogy valójában nem megy nekik a gyereknevelés és nem olyan mennyei boldogság gyereket nevelni. De ezt a külvilág felé sosem látnák be emiatt van bennük egy folyamatos feszültség amit másokon vezetnek le. Nem csak gyermekteleneken hanem egymáson is. Elég megnézni az ilyen babás fórumokat. Tele vannak fröcsögő rosszindulattal és egymás torkának ugranak, hogy aki tápszerezi a gyereket az nem igazi anya, és fektetni 8kor kell nem 9kor. Természetesen akinek nem inge nem veszi magára.

2019. júl. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
82%

Szültem már,de ilyen eszembe sem jutott még.

Nem érdekel kinek van vagy nincs gyereke

2019. júl. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Ez te is tudod, hogy hulyeseg! Vagy nagyon alacsony szinten gondolkodo emberekkel talalkozol... kerdem en, csak?


ha viszont nem latsz (vagy nem akarsz latni..?) ember es ember kozt kulonbseget akkor az viszont a te szegenysegi bizinyitvanyod...


Ha viszont latsz kulonbseget, minen foglalkozol a hulyekkel? Most komolyan... ezen ugysem tudsz valtoztatni... de azon igen, hogy te kijkel toltod el az idodet.

2019. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!