Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiuk tanacsok? Persze hasonlo...

Fiuk tanacsok? Persze hasonlo tapasztalatu nok is?

Figyelt kérdés
Azert ebbe a kategoriaba irok mert kisebb az esely a privatokra. Nemkerek privatokat nem itt ismerkednek, ez tenyleg csak kivancsisag! Ha ismerkedni akarnek masiik kategoriaba irnek masfajta szoveget! :) szoval. 19 eves lany vagyok, nemvolt meg baratom soha egyeb okokbol.. Csaladi ugyek stb nemakartam belekeverni ebbe a zurbe egy fiut sem. . Egy fiu mennyire tartja hatranynak ha egy igenyes lanynak nemvolt meg senkije es szuz.. Mert azert valljuk be a mai 19 evesek mar az 5.kapcsolaton is tullehetnek de nem altalanositok:) elkezdtem attol parazni, hogy nem e ciki a helyzetem, nem e neznek le emiatt. Szerintetek? Bocsanat a kuszasagert de nehezen tudom kifejezni magam ebben a temaban..

2019. júl. 28. 12:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Az egész az értékrend meghatározásánál kezdődik...aki már nem szűz, mert már 12 évesen Mekkúr bácsi minimum 4szer meglátogatta, és erre büszke is, azok szívesen írogatnak hasonló tapintatos hozzászólásokat, hogy ciki vagy, mint egy Hős utcai putri. Nem megyek bele ennek a pszichológiájába, de szerintem nagyjából sejted a hátterét. Persze neked kell feltenni a kérdést önmagadnak: beállsz a tömeggyártott lányok sorába, csak hogy már "végre" te is menőnek érezhesd magad, mert ugye ez mindenképpen kell, vagy esetleg egy teljesen más értékrendet képviselsz, a konzervatív, illiberális, elavult "még Úristen, 19 évesen is szűz" álláspontot. Kérdés, miért merül fel egyáltalán a cikiség fogalma, mennyire tudtuk elengedni a másoknak megfelelés kérdéskörét? Nem utolsósorban pedig azt is fel kell tenned magadnak, hogy mit szeretnél inkább? Kufircolgatni vagy férjet találni? Én úgy látom, hogy a magasabb érzelmi intelligenciával megáldott férfiak sokkal szívesebben választanak maguknak olyan lányt, akiben nem járt már minimum 6 ember. Mint ahogy szerintem ez fordítva is így van. Légy nagyon büszke a szüzességedre, mert szerintem alapvetően fontos az igazi megtalálásához! Sajnos ez egyre kevesebbeknek sikerül manapság... De majd persze mindjárt megkapom, hogy semmi összefüggés.. 24/F
2019. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!