Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy GIMIS...

Hogy fogadjam el, hogy GIMIS lányok kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Amikor végre elkezdenék közelebb kerülni valakihez, mindig kiderül, hogy vagy vonzódik a kiskorú lányokhoz, vagy adott esetben be is próbálkozik náluk..Én se vagyok idős, nemrég töltöttem be a 22-t, mégis aggódom a korom miatt.

A munkahelyen megismertem egy nagyon imádnivaló, 22-25 közötti fiút. Egyre többször jött oda hozzám beszélgetni, úgy éreztem, hogy esetleg tetszek neki, utólag már látom, hogy valószínűleg csak növeltem az egóját, de nem jelentettem ennél többet. A lényeg viszont, hogy kiderült, neki a nálam jóval fiatalabb, 14-18 közötti lányok jönnek be. Iszonyatosan rosszul esett, mert 1) addigra halálosan szerelmes lettem belé 2)szebb még talán lehetek, de fiatalabb már nem 3)amikor én voltam általános iskolás/gimis SENKIT se érdekeltem, sőt ki voltam közösítve a külsőm miatt..4) ennyire nem érdekli az ilyen férfiakat, hogy egy 14 éves lány pszichésen sérülhet és, hogy nem egyenrangúak stb??

Nemrég egy idősebb, magasan kvalifikált férfivel kezdtem ismerkedni. (Nem én keresem az idősebbek társaságát, a korosztályom levegőnek néz.) Már kezdtem elhinni, hogy őszintén érdekelhetek valakit. Kiderült, hogy 14 éves lányoknak írogatott szexuális tartalmú üzeneteket és még ki tudja mit csinált, "bizonyítékot" csak pár üzenetről láttam..

Én már mentálisan totálisan kész vagyok, nem bírom elfogadni, hogy ilyenek a férfiak, nem tudom mit csináljak. Eddig nem volt barátom és mivel minden igyekezetem ellenére senki se mutatja az érdeklődés legapróbb jelét sem (főleg nem a saját korosztályom), azért kezdek minden reményt elveszíteni, hogy valaha normális párkapcsolatom lesz, ahol a párom tényleg velem akar lenne és nem titkon 14-15 évesekre vágyik...Kezdem úgy érezni, hogy a férfiaknak semmi se elég..Mindig szebb/több/újabb/fiatalabb kell..Míg én nagyon boldog lennék egy emberrel életem végéig, ha ő is tényleg velem akarna lenni..



2019. aug. 14. 20:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy normàlis ezt màr ennyiböl megmondom. Ez pont olyan hülye mint a bombanös. Csak ez nö és férfiakat szid😂😂😂
2019. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy a férfiak többségének a könnyű préda kell. Egy 16-17 éves lányt sokkal könnyebb befűzni, mint egy 25 évest, aki esetleg már komolyabban veszi a párkapcsolatot.

De szerinted nem sokkal egyszerűbb felszedni egy 16 éves kiscsajt egy öreg prémium autóval, a kedvenc koktéllal, meg némi odafigyeléssel, mint egy önálló egzisztenciával bíró 25 éves dolgozó nőt? Sajnos vannak elhanyagolt családokból jócskán ilyen kislányok, akikre a kutya se figyel otthon. Nekik egy guruló autó, egy balatoni hétvége már az egzisztencia és a figyelmesség netovábbja, mert buták és tapasztalatlanok, és vannak olyan szépek, mint a huszonéves társaik. Ezt a szintet simán megüti egy 22-23 éves bolti eladó is, akivel egy ugyanennyi idős bomba csaj szóba se áll.

2019. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
18%
Én 17 éves lány vagyok és nekem meg a 15-16 éves fiúk jönnek be szal bekaphatják a 22-25 éves férfiak :PPPP
2019. aug. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Fú de jót írt az előző előtti. Emlékszem én is az iskolából arra, h a rossz sorsú, de egész jól kinéző lányok mind ilyen suttyó huszonéves gyárimelós bmw-s sráccal voltak együtt. Aztán amikor idősödtek pár évet, akkor jöttek rá, hogy ennél ők jobbat is tudnak szerezni, és akkor léptek. Az otthagyott csávók meg nyomják továbbra is a szövegüket h minden nő kva... És ez így ment régen is, és ma is.


Mennyire kiszámítható az ember. Persze kis különbségek mindig vannak, de a felszínen nagy vonalakban ugyanaz történik mindig, és mindenhol.

2019. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Szia.

Engem se vesz észre a korosztályom,de nem bánom,mert van aki észrevett.Az igaz,hogy idősebb,de így jobb,mint a sok komolytalanok közül kelljen nézni valaki után.Hs gondolod beszélhetünk erről priviben.

2019. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Jajj de nehéz lehet felfogni, hogy az emberek a munkahelyükre dolgozni járnak és nem párkapcsolatot keresni.
2019. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Munkahelyen keresni társat már az álmoskönyvek szerint se túl jó ötlet. Házinyúlra nem lövünk!
2019. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én imádom Kolompár Achillesz komolytalan hozzászólásait. :D

Szerintem is az olyan férfiak vannak kisebbségben, amilyeneket te kifogtál, végül is csak ketten voltak, hiba lenne általánosítani belőlük kiindulva. Egy 22 évesnél egy 14 éves nem szebb, sőt. Jellemzően azok a huszonévesek (vagy még idősebbek) hajtanak rájuk, akik könnyű prédát akarnak találni a szükségleteik kielégítésére.

2019. aug. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az a gond nálad, hogy mivel eddig nem voltál tapasztalt, és kimaradt a gimis szerelem, azt próbálod bepótolni, és kifejezetten gyerekes srácokra hajtasz, olyanokra, akik tinikorodban is bejöttek volna testileg-lelkileg? Mert azok valószínűleg lelkileg sem érettek, és pont ezért tetszenek nekik a tinik.
2019. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A gimis szerelem egyébként olyan fontos tényező egy ember életében?

És akinél kimarad?

2019. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!