Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy GIMIS...

Hogy fogadjam el, hogy GIMIS lányok kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Amikor végre elkezdenék közelebb kerülni valakihez, mindig kiderül, hogy vagy vonzódik a kiskorú lányokhoz, vagy adott esetben be is próbálkozik náluk..Én se vagyok idős, nemrég töltöttem be a 22-t, mégis aggódom a korom miatt.

A munkahelyen megismertem egy nagyon imádnivaló, 22-25 közötti fiút. Egyre többször jött oda hozzám beszélgetni, úgy éreztem, hogy esetleg tetszek neki, utólag már látom, hogy valószínűleg csak növeltem az egóját, de nem jelentettem ennél többet. A lényeg viszont, hogy kiderült, neki a nálam jóval fiatalabb, 14-18 közötti lányok jönnek be. Iszonyatosan rosszul esett, mert 1) addigra halálosan szerelmes lettem belé 2)szebb még talán lehetek, de fiatalabb már nem 3)amikor én voltam általános iskolás/gimis SENKIT se érdekeltem, sőt ki voltam közösítve a külsőm miatt..4) ennyire nem érdekli az ilyen férfiakat, hogy egy 14 éves lány pszichésen sérülhet és, hogy nem egyenrangúak stb??

Nemrég egy idősebb, magasan kvalifikált férfivel kezdtem ismerkedni. (Nem én keresem az idősebbek társaságát, a korosztályom levegőnek néz.) Már kezdtem elhinni, hogy őszintén érdekelhetek valakit. Kiderült, hogy 14 éves lányoknak írogatott szexuális tartalmú üzeneteket és még ki tudja mit csinált, "bizonyítékot" csak pár üzenetről láttam..

Én már mentálisan totálisan kész vagyok, nem bírom elfogadni, hogy ilyenek a férfiak, nem tudom mit csináljak. Eddig nem volt barátom és mivel minden igyekezetem ellenére senki se mutatja az érdeklődés legapróbb jelét sem (főleg nem a saját korosztályom), azért kezdek minden reményt elveszíteni, hogy valaha normális párkapcsolatom lesz, ahol a párom tényleg velem akar lenne és nem titkon 14-15 évesekre vágyik...Kezdem úgy érezni, hogy a férfiaknak semmi se elég..Mindig szebb/több/újabb/fiatalabb kell..Míg én nagyon boldog lennék egy emberrel életem végéig, ha ő is tényleg velem akarna lenni..



2019. aug. 14. 20:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
30-as: 29-es vagyok, ha nekem szántad a kérdést: nyilván mindenki szeretné, mert az emberek többségében tinédzserkorban kezdenek el tombolni a hormonok, akkor kezd el fizikai vonzalmat érezni mások iránt, és akkor a legfontosabb a beilleszkedés is... ennek ellenére nekem is kimaradt az életemből, és nem tartom akkora traumának :). De lehet, másnál tudat alatt nincs így (azért is gondoltam erre a kérdezőnél, mert a nagy szerelmét úgy írja le, hogy "imádnivaló fiú"... nem úgy, hogy vonzó férfi pl.)
2019. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Igen, néked címeztem a kérdést :) és köszönöm, hogy válaszoltál. Nem akartam csak ezért külön kérdést kiírni, a te véleményed érdekelt erről.
2019. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!