Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy GIMIS...

Hogy fogadjam el, hogy GIMIS lányok kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Amikor végre elkezdenék közelebb kerülni valakihez, mindig kiderül, hogy vagy vonzódik a kiskorú lányokhoz, vagy adott esetben be is próbálkozik náluk..Én se vagyok idős, nemrég töltöttem be a 22-t, mégis aggódom a korom miatt.

A munkahelyen megismertem egy nagyon imádnivaló, 22-25 közötti fiút. Egyre többször jött oda hozzám beszélgetni, úgy éreztem, hogy esetleg tetszek neki, utólag már látom, hogy valószínűleg csak növeltem az egóját, de nem jelentettem ennél többet. A lényeg viszont, hogy kiderült, neki a nálam jóval fiatalabb, 14-18 közötti lányok jönnek be. Iszonyatosan rosszul esett, mert 1) addigra halálosan szerelmes lettem belé 2)szebb még talán lehetek, de fiatalabb már nem 3)amikor én voltam általános iskolás/gimis SENKIT se érdekeltem, sőt ki voltam közösítve a külsőm miatt..4) ennyire nem érdekli az ilyen férfiakat, hogy egy 14 éves lány pszichésen sérülhet és, hogy nem egyenrangúak stb??

Nemrég egy idősebb, magasan kvalifikált férfivel kezdtem ismerkedni. (Nem én keresem az idősebbek társaságát, a korosztályom levegőnek néz.) Már kezdtem elhinni, hogy őszintén érdekelhetek valakit. Kiderült, hogy 14 éves lányoknak írogatott szexuális tartalmú üzeneteket és még ki tudja mit csinált, "bizonyítékot" csak pár üzenetről láttam..

Én már mentálisan totálisan kész vagyok, nem bírom elfogadni, hogy ilyenek a férfiak, nem tudom mit csináljak. Eddig nem volt barátom és mivel minden igyekezetem ellenére senki se mutatja az érdeklődés legapróbb jelét sem (főleg nem a saját korosztályom), azért kezdek minden reményt elveszíteni, hogy valaha normális párkapcsolatom lesz, ahol a párom tényleg velem akar lenne és nem titkon 14-15 évesekre vágyik...Kezdem úgy érezni, hogy a férfiaknak semmi se elég..Mindig szebb/több/újabb/fiatalabb kell..Míg én nagyon boldog lennék egy emberrel életem végéig, ha ő is tényleg velem akarna lenni..



2019. aug. 14. 20:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Figyi nézz fel erre az instagrammra :D

Én szint lassan 23 éves nö vagyok

Nincs ilyen otvar alkalmazásom de a 15éves unokahugomnak van

Cicko popsi minden kint olyan ruhákban csinálnak képet amit még akkor se veszek fel kintre ha D kosaras cickom van nem hogy még lefényképezgessem magam egy oldalra.

Igazából hamarabb érnek és husz éves korukra kiégnek már

2019. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
49%
#9: Akkor ez a valódi probléma, nem az életkorod. A férfiak többségét nem a tinilányok érdeklik, hanem a szép nők. Ahogy írtad, szebb még lehetsz, így próbálj versenyezni a saját korosztályoddal. Ők az igazi "ellenfeleid", nem a gimis lányok. :)
2019. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyat, akinek nem a gimnazista lányok a gyengéi, ez ilyen egyszerű.

Van belőlük bőven. Nekem például semmi kifogásom egy huszonéves ellen.


Nézd, Kérdező - hogy egy adott férfinak konkrétan ki és mi tetszik, nagyon nehéz behatárolni. Összességében valóban az mondható el, hogy a férfiak a fiatalabb nőket tartják vonzónak, szemben mondjuk egy ötvenes klimaxossal szemben, de azt barokkos túlzásnak találom, hogy a férfiak jórészének a tizenéves lányokra nyomulnának. Ez amúgy általában a "rejtett erőforrás" szokása, van az a vicc ugye, hogy meddig szűz a cgánylány...de nagyátlagban nem jellemző a dolog. Az se garancia semmire, ha egy férfi óverkvalifikált, ettől még lehet perverz vagy liliomtipró simán. Most kezdenek rájönni arra a lányok is, amit már 10+ éve szajkózok, hogy a diploma semmire nem garancia.


A megoldás tehát: olyasvalakivel megismerkedni, akinek a huszonévesek kellenek, a "tulipántaposókat" meg leszarni magasról.

2019. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

# 11 most komolyan a fiatal lányokat fogod hibáztatni?? oké, hogy arról nem tehetnek a férfiak, hogy vonzódnak hozzájuk, de arról igen, hogy akkor is közelednek feléjük, ha pontosan tudják, hogy 18 alatt vannak..attól nem vagy jobb ember, hogy te nem öltözöl kihívóan..


# 12 persze, hogy nem az életkorom a probléma. az a problémám, hogy nem bírom elfogadni, hogy a férfiaknak 18 év alatti (szép) lányok kellenek (azokból is lehetőleg minél több/szebb/fiatalabb), ez a gondolat mentálisan kikészít. tehát engem a férfiak preferenciája zavar. az egy másik kérdés, hogy nekem még fiatalon se lehetett párkapcsolatom, mert az emberek többsége csúnyának tartotta az arcomat

2019. aug. 14. 21:22
 15/32 anonim ***** válasza:
39%
Senki nem bukik gyerekekre max a full életképtelenek, ezt te talàlod ki. A te hibàd hogy nincs pasid és senki se szeret.
2019. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen értékesebb embernek érzem magam attól hogy nem csapom ki a tangás hátsómat mindenkinek de még a buszon sem :)

Bocs de katasztrófa amikor alsó seggecskéje kilátszik a puniba bevágós tüdőnadrágról a 14évesnek igen undorító. Vannak normális rövid gatyák is amikből nincs kint a nunid ha leülsz a csöves után a buszon ....

Lehet én gondolom rosszul. Mindent lehet korhoz mérten ízlésesen

2019. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul látod. Ha mindenképpen általánosítani akarsz akkor is igazabb az h a férfiaknak a szép, és 27 éves lányok jönnek be.


Miért? Ugye egy 27 éves már tudja h mi az az élet, ugyanakkora a teste, még nem kezdett el öregedni. Ugyanolyan állapotban van mint tizenévesen, csak még jobban is néz ki, mert karakteresebb, és teljesen ki van fejlődve.

2019. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

# 13: "Keress olyat, akinek nem a gimnazista lányok a gyengéi, ez ilyen egyszerű."

Ez k_rvára nem egyszerű, szerinted rá van írva vagy mi..Pont ez a legnagyobb gond, hogy nem lehet előre megmondani senkiről. Az se garancia, ha a volt barátnői vele egykorúak vagy csak pár évvel fiatalabbak (az ugye eleve teljesen ki van zárva, hogy esetleg nála idősebbek).

Ismerkedhetünk hónapokig anélkül, hogy kiderülne. Még mindig nagyon imádom azt a srácot, akit a munkahelyemen ismertem meg, egy éve nem láttam, de minden nap gondolok rá..aztán eszembe jut, hogy soha se lesz nála esélyem, és soha nem is volt, amíg én róla álmodozom, ő valószínűleg épp tinikre veri ki..

"Nekem például semmi kifogásom egy huszonéves ellen." Milyen nagylelkű..

"Ez amúgy általában a "rejtett erőforrás" szokása, van az a vicc ugye, hogy meddig szűz a cgánylány...de nagyátlagban nem jellemző a dolog." ez mi az istent jelent??esküszöm nem értem..

"Az se garancia semmire, ha egy férfi óverkvalifikált, ettől még lehet perverz vagy liliomtipró simán" hát igen..amikor már azt hiszem, hogy láttam a legrosszabbat, mindig érnek kellemetlen meglepetések...de, hogy egy egyetemi tanár legyen ilyen??UNDORÍTÓ

amúgy ez a "liliomtipró" kifejezés nagyon eufemisztikus megfogalmazása a dolog lényegének, nagyon irritáló, ezentúl mindenkit lepontozok, aki leírja

2019. aug. 14. 21:57
 19/32 anonim ***** válasza:

Te Kérdező, segíteni próbálunk, nem kellene durvasággal válaszolnod.

Hogy egy férfinak mely korosztály a gyengéje, könnyen megtudhatod: megkérdezed tőle. Ha ezt hónapokig húzod-halasztod, akkor persze, hogy csúnyán nagyot robban, ha kiderül a végén.

Így van, nekem nincs kifogásom a huszonévesek ellen. De ahogy olvastam, másnak sincs. Egy konkrét tényt közöltem, fölösleges felhúznod magad ezen is.

A "rejtett erőforrással" arra utaltam, hogy őnáluk standard a húsz évvel fiatalabb lányokkal, adott esetben lányaikkal nemi életet élni.

Azért pedig nem tudom, miért pontozol le bárkit, mert a helyén használ egy kifejezést. Mégis mit kellene írnia helyette, amit bevesz a gyomrod?

2019. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

# 16: az én felfogásom szerint nem az határozza meg egy ember értékét h hogyan öltözködik, de ahogy gondolod..14 évesen még sok mindent nem látsz át, ők csak csinosak akarnak lenni, meg akarnak felelni a többieknek..


# 17 hát jó, nem hiszem, hogy így van, nem ezt tapasztalom, de akkor azt mondd meg, hogy miért kell mindig több/újabb/szebb..

2019. aug. 14. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!