Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4-5 évben lecsökkentettem negyedére a szorongásomat, szociális fóbiámat. Korábban szinte már-már remegtem, vagy gõrcsben állt a gyomrom emberek között.

Innen eljutottam odáig, hogy végigcsináltam az egyetemet, lettek barátaim és az utóbbi 2 évben sok randim is volt és volt 3 elég rövid 1-2 hónapos kalandom.

Sajnos kapcsolat nem lett belőlük.

Voltam gyakornok és volt 1 évig munkám, most újat keresek.

Most még mindig van bennem szorongás, de már külsőre is meg belsőre is sokkal másabb vagyok. Sikerült lefogynom majdnem 20 kg-ot és sokkal bátrabb is vagyok mint korábban.

Viszont 25 vagyok és úgy érzem, mindig hátrányból indulok és teljesen semmilyen az életem.

Próbálok folyamatosan változtatni, de alig haladok benne, pedig rengeteget teszek azért, hogy minden megváltozzon körülöttem.

A barátaim nagyon introvertáltak, a legtöbb dolgozik, hazamegy, sorozatot néz vagy olvas és nem szeretne kimozdulni sem. Nincs párkapcsolata vagy célja és mégis boldog, jól érzi magát a bőrében, az életében.

Én nagyon üresnek érzem az életemet, pedig jóval több élet van benne így is, mint az övéikben.

Tudom, hogy megérett az idő új emberekkel barátkozni és ismerkedni, már elkezdtem ezt is, új közösségekbe járok sportoli.

Szerintetek csak a szorongás miatt érzem ennyire rossznak az életemet?

Tény, hogy nem tartok még ott a céljaimban sem, ahol szeretnék, de nagyon sokat fejlődtem, haladtam előre.

Meg fog ez szűnni ha elmúlik a szorongás? Vagy csak az a baj, hogy a céljaimban félúton járo?


2019. aug. 31. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nem pont ez a téma, de szerintem segíthet ez a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1006..


Fel a fejjel, az elhatározás megvan, ne add fel és a szorongás is végleg elmegy. Már csak a negyede van. :)

Szép napot, üdv.

2019. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. aug. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!