Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pénztárosok miért darálják...

A pénztárosok miért darálják az árut mint az őrült?

Figyelt kérdés
Ketten nem bírjuk elpakolni, olyan gyorsan lehúzkodja némelyikük.
2019. szept. 22. 19:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert nézik a blokkolási gyorsaságukat a főnökök. Aki lassú azt bszogatják.
2019. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

mert ez a dolguk

inkább gyorsan tolják le, mint tököljenek

reggelente ahol szoktam vásárolni van 1-2 idősebb hölgy akik annyira lassúak, hogy elég nagy sor szokott kialakulni és miattuk kell kasszát nyitni, míg ha más van bent, akkor max 1-3 ember áll sorban

2019. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Aha. Csak nem látom, hogy ennek mi értelme van, hiszen ketten sem bírjuk olyan gyorsan elpakolni, mint ahogy lehúzza. Tehát az utánunk következő vásárlónak mindenképpen kell kicsit várnia, hiába húzgálja ő le gyorsan.
2019. szept. 22. 19:38
 4/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ez a dolguk. Elhúzni valamit a scanner előtt amúgy is könnyebb és gyorsabb folyamat, mint megfogni egy árut, felemelni és beletenni egy táskába.
2019. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Van abban az áruházban ahova járunk vásárolni egy olyan pénztáros, akinek valamilyen baja van, talán autista vagy nem tudom nem értek ehhez. De ő például pontosan abban a tempóban húzza le a dolgokat amilyen tempóban tudjuk pakolni, így egyszerre végzünk vele mindig, már többször kerültünk hozzá, és szerintem ő csinálja jól.
2019. szept. 22. 19:40
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Amíg te pakolsz, addig ő szusszanhat egyet. Sajnálod tőle ezt a kis időt? Míg mondjuk anélkül iszik egy korty vizet, hogy csúnyán néznének rá, mert feltartja a sort?

Ha nem tetszik, vannak már kézi kasszák is ahol olyan gyorsan húzod le és pakolod el az árut, ahogy neked tetszik. Én mindig azt használom, sokkal jobb.

Nem is értem a problémád, komolyan.

2019. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
Figyelj,a pénztárosok le.szarják azt,hogy nem tudod bepakolni a cuccost. Őket csak az érdekli,hogy minél előbb lelépjenek.
2019. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel csak Aldiban van bajom. Mindenhol emberi tempóban megy, de Aldiban kb az öledbe söprik a kaját. És ott régebben nem lehetett a kosarat a pénztáron túlra vinni, úgyhogy azonnal pakolni kellett. Most már ki lehet vinni, úgyhogy én is mindent csak bedobálok a kosárba, és fizetés után félreállok oda az asztalkához, és szépen elpakolok.
2019. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Én a lidlben láttam pl olyan kiirast, hogy a vevő tempojaban haladjon. Szimpatikusabb is mint a daralas.
2019. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hatos! Nem sok eszed van. Sajnálja tőle a fene az időt. Nekem ez egy stresszforrás, hogy azt se tudom hogy kapkodjak, mivel ha mögöttem állnak próbálok minél előbb elpakolni hogy ne tartsak fel senkit. És igenis sokkal kellemesebb, hogy mikor az utolsó darabot is beraktam a szatyorba, a következő mozdulattal már adom is a pénzt a kezébe, visszaad és már húzok is el onnan. Tele szoktam rakni a fútószalagot, tehát nem egy két darabról van szó.
2019. szept. 22. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!