Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pénztárosok miért darálják...

A pénztárosok miért darálják az árut mint az őrült?

Figyelt kérdés
Ketten nem bírjuk elpakolni, olyan gyorsan lehúzkodja némelyikük.
2019. szept. 22. 19:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudod hogyan pakolj? Ez komoly?:)


Neki az a lényeg, hogy a pénztárgép menjen. Inkább ő várjon rád, míg te elrakod az utolsó két tételt, mint fordítva. Na meg ott áll a sor mögötted

2019. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nevezz hülyének egészen nyugodtan.

De gondolkozz el azért ezen a mondáson:

Stressz az, amit nem sz-rsz le eléggé.

Szép estét!

2019. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%

Azért, hogy haladjon a sor és ne kelljen mindenkinek órákat állnia!

Inkább pörögj fel te is, és ne szöszmötölj annyit, hanem pakolj!

2019. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, állj be egyszer a kassza mögé, ahol kb 30 ember vár a sorban, meg van egy f..sz főnököd, aki b..szogat,ha nem dolgozol, akkor majd meglátjuk, hogy mennyire fogsz hisztizni. Plusz még viseld is el a vásárlók f..szságait, mint pl. egy olyan ember hisztijét, amit most itt te csinálsz.


EZ A MUNKÁJA! Vagy ezen mit nem értesz?

2019. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
diákmelós voltam kasszában, nem érdekli a főnököt, hogy te hogyan pakolod el, baszogattak ha lassú voltam..
2019. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam egy kis ideig kereskedelemben, és volt hogy pénztárba is be kellett ülnöm.. Van egy dolog, hogy pozíció, ami annyit tesz, hogy egy perc alatt mennyi terméket húzol át.. Ha ez a szám alacsony , akkor baszogatnak, kiveszik alólad a széket vagy mondjuk föléd állnak és a vezető nézi, minden mozdulatodat. Nálunk ez bevett szokás volt. És amúgy azért olyan kicsi a rakodótér a kasszánál a külföldi multiknál, hogy minél gyorsabban menj el onnan a pénztárral szembe lévő pakoló pulthoz, hogy jöhessen a következő vásárló. És hogy te rosszul érezd megad, hogy rád kell várni és ezért megint csak gyorsabban el fogsz onnan menni.. Röviden tömören ennyi. Nem mindenféleképpen van benne logika, de ők ezt így csinálják.
2019. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj nekik, a sor miatt is, hogy ne morogjanak az emberek. Nekem majdnem ugyanez a problémám, csak én nem a kasszást látom gyorsnak, hanem magamat lassúnak, de borzalmasan... Általában, ha üres a másik kassza, és át tudok telepedni annak a végébe (áthúzom gyorsan a cuccokat), akkor azt teszem, így el tudok pakolni nyugodtan és nem tartom fel a sort sem. :)
2019. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
17-es. így ez érthető amit írsz. Auchan-ba járunk, ott nincs szemben pakolópult, de mondom ketten sem bírjuk olyan gyorsan elrakni mint ahogy lehúzza. Nyilván kapkodunk mi is mint az őrültek hogy minél hamarabb végezzünk, mi nem akarunk senkit feltartani. De azt látom, hogy nekkünk is mindig várnunk kell az előttünk levőkre, senkit nem láttam még aki olyan gyorsan el tudta volna pakolni.
2019. szept. 22. 20:26
 19/29 A kérdező kommentje:
18-as, mi baromi gyorsak vagyunk, de a pénztáros még sokkal gyorsabb.
2019. szept. 22. 20:27
 20/29 anonim ***** válasza:

Azért nehéz ilyenkor pakolni, mert én általában úgy teszem fel a szalagra a cuccokat, ahogy szatyorba akarom tenni őket. Nehezet előre, könnyűt hátra. De mikor gyorsan pakol, akkor a nehezek tetejére teszi a könnyűt, és tehetem mondjuk a tojás vagy a joghurt tetejére a krumplit vagy az almát.


Mondjuk pont Auchan-ban vagy Tesco-ban el tudok pakolni, ott sem lassúak, csak normális tempóban mennek. De Aldi... Auchanban elég nekem egy szatyor, szépen elrendezem benne a dolgokat, "tetris-ezek", Aldiban nem elég, hogy sietek, de még azzal is szenvednem kell, hogy előkotorjam a másik szatyromat a táska aljából, mert annyira össze-vissza kerülnek a szatyorba a cuccok, hogy nincs hely. Pedig lenne.

2019. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!