Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire egy sémára épül...

Miért ennyire egy sémára épül ez a korosztály?

Figyelt kérdés

Nagyjából vagy 100 olyan eset volt, hogy a facebookon valaki leírta nekem, hogy "a fű nem drog, hanem egy növény, a sok szintetikus sz*rt kéne inkább betiltani.

Na, amikor ramentem a profiljára, akkor majdnem mind 20-30 év közötti, mindnek van legalább egy félmeztelen képe a gyerekével, amin téli van tetoválva, és kigyúrtnak akar látszani. Mindnek az van iskolához oda írva, hogy "Az élet nevelt" vagy valami ilyesmi. Akiket ezek közül ismerek mind operátor egy gyárban és legjobb esetben egy szakmunkasa van. De több számomra ismeretlen embernél is oda volt írva, hogy operátor. Mindegyiknek van egy "prémium" autója, amivel van fotója. Persze ezek olyan autók amit kB. 150-200 ért vettek motor vagy váltóhibasan, rothadó kasztnival. Ti is észrevettétek, hogy van egy ilyen "csoport" a társadalomban? Vagy ez csak az én hülyeségem lehet?


2019. okt. 7. 20:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze lehetnek kisebb eltérések,de a lényeg, hogy mind gazdag, tökéletes embernek akar látszani, közben a valóság meg az, hogy hót nullák.
2019. okt. 7. 20:51
 2/9 anonim válasza:
93%
Igen észrevettük. Proliknak hívják ezt a csoportot.
2019. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

30-as óvónéni vagyok férjjel, gyerekkel.

Szerintem sem drog a fű.

2019. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem korosztály, hanem réteg.


Tipikusan a semmirekellő barom réteg, de amúgy full igazad van, jól összefoglaltad. Általában nagyon "egyedi" tetoválásuk is van és mindnek van valami menőnek hitt alkohollal is fotója.


Ja meg féloldalt lóg a szájából a cigi és széttett kézzel pózol.

2019. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Én is észrevettem, többek között ezért döntöttem úgy hogy csökkentem a közösségi médiában töltött időmet, illetve csak arra használom amire való: kapcsolattartásra barátokkal, rokonokkal.

Javaslom tedd ezt te is, hiszen ami ma a közösségi médiában folyik az hosszútávon káros, különösen az érzékenyebb emberekre.

Mindenki jobban tud mindent, mindenki drámázik, betegebbnél betegebb emberek adnak hangot a semmirekellő véleményüknek.

A legszomorúbbnak azt tartom, amikor a rosszat próbálják jónak beállítani, a jót pedig a rossznak.

Szóval azt javaslom te se olvass kommenteket, hiszen semmi szükséged nincs a sok hülyeségre.

2019. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Argloss ***** válasza:

A mintavétel egy helyről van, szóval semmi meglepő nincsen az eredményben. A te érdeklődési és ismeretségi körödben ezek az emberek vannak a facebookon, ezért futsz beléjük ennyire gyakran...

Abban mondjuk igazuk van, hogy az összevissza kevert cuccok sokkal ártalmasabbak, mint a "fű".

2019. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

A korosztályon belül egy RÉTEG.

Nekem a leírtak közül csak egy szolid tetkó játszik... A fűvel meg nem törődöm, hiszen én nem élek vele.

2019. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

"Ti is észrevettétek, hogy van egy ilyen "csoport" a társadalomban?"


Én is észrevettem, hogy van ilyen csoport. Mint ahogy van 1.000.000 másik csoport is.

2019. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy en sem talàlkozom fent komoly cégvezetökkel vagy igazgatokkal, intelligrns céltudatos emberekkel, nyugi
2019. okt. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!