Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akit itt...

Van olyan ember, akit itt gyk-n ismertetek meg és barátság vagy kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 19:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Mi lett belőle?Jól sült el?
2019. okt. 26. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen, itt ismertem meg egy leendő évfolyamtársamat. Naponta 3x is kiírta, hogy ki fog jönni egy bizonyos egyetem bizonyos szakára szeptembertől...így írtam neki, kíváncsiságból. Facebookon is beszélgettünk sokat, kedvesnek tűnt. Aztán valahogy kiharcolta, hogy legyünk egy szobában a koliban, az már nekem sok volt valamiért. Végül nem kerültünk egy szobába, mert a koli rosszul csinálta meg a beosztásokat. Én meg a gólyatáborban jobban összebarátkoztam pár emberrel, így tőle eltávolodtam (ő nem jött). Eléggé fura szerzet volt amúgy, minden évfolyamtársunkra ráírt facebookon, hogy ,,szia, egy évfolyamon leszünk, tök izgi, írsz magadról?". Azóta kicsit normálisabb lett.
2019. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A legjobb barátom, lassan már 7 éve.

Egy kérdést tettem fel, értelmes választ írt, írtam privátot, majd levelezés, személyes találkozó.

Szerintem kitarthat ez életünk végéig, mármint a barátságunk. :)

2019. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Egy emberrel szerettem volna személyesen találkozni, mert sokáig leveleztünk, de túl messze lakik. Így a levelezés is abbamaradt, nekem az már kevés volt.
2019. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2× majdnem sikerült: az egyik túl gyors volt, a másiknak problémái adódtak (valós), ezért nem lett semmi sem belőle. Ezen kívül néhány emberrel beszélgettem, de 5-10 levélváltáson kívül nem lett semmi sem.
2019. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem voltak páran. Volt innen egy alkalmim egy lánnyal, ahonnan aztán nem akartam folytatást, volt egy randim, ahol lefárasztott az illető, és kölcsönösen nem is akartunk folytatást, és volt nem olyan rég egy ismeretség, ahol randizgattunk, de az utóbbi időben az én részemről erősen leépülőben van a dolog a lány passzivitása miatt (valszeg az ő részéről is amúgy), úgyhogy itt hamarosan pont is kerül majd szerintem az i re. Ezen kívül pár emberrel volt hogy hosszabb ideig beszélgettünk, volt még egy srác is, akivel úgy volt, hogy lehet elmegyünk buliba közösen csajozni is, de aztán nem lett semmi a dologból, és megszakadt aztán a beszélgetés is.
2019. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Igen, 1 emberre ráírtam, mert a neve a kedvenc sorozatomból egy karakter volt, azóta is (kb másfél éve) sűrűn beszélgetünk. Valamint régen, még kb 6-7 évvel ezelőtt ismerkedtem egy csajjal, de vele nem tartott sokáig, mert közben párom lett, neki meg azóta családja.
2019. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!