Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha elegem van...

Mit csináljak ha elegem van az életből?

Figyelt kérdés
Már sok velem egykorú házas és/vagy gyereke van (27 vagyok). Még 9 hónap elteltével se tudtam túltenni magam az érzelmileg bántalmazó kapcsolatomon. Azóta magamat is nagyon utálom, főleg hogy neki lett egy új barátnője, akit biztos nem mer megbántani, mert ő már elmúlt 30 éves. Egyszerűen azt érzem, hogy unom az életet.
2019. dec. 12. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Kiábrádnult vagy és csak vissza felé tekintesz, elöre nem látsz. Nincsenek terveid csak nyalogatod a sebeidet.


Szerintem váltsál munkát, keress olyat ami tetszik. Utazz el, váltsál várost, országot, földrészt. Egyszerüen hagyd hátra a fájo dolgokat és nézz elöre, mit is kezdhetnél magaddal. Egyedülálló vagy a legszebb éveidben.

Èn 27 évesen éppen egy rossz házasságban voltam, mikor elém toppant a nagy Ö. Gondolj bele, hogy milyen jó, hogy egy mérgezö kapcsolatból kiléptél, mennyire erös és ügyes voltál, hogy erre 27 évesen képes voltál.


Van egy barátnöm ö 12 évig volt egy nagyon rossz kapcsolatban. 39 évesen szakított végleg a férfival(elötte oda vissza ment), majd 40 évesen találkozott egy férfival aki nem akar gyereket... Most 41 éves és mindenröl lemaradt mert egy idióta kapcsolatban volt 12 évet.

2019. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Az érzelmileg bántalmazó a másik embert sem fogja kímélni, akárhány éves is, mert az a gyűlölet, harag stb. ami benne van és ami miatt bántalmaz (általában maga is bántalmazott, de nem mindig) kezelés nélkül benne marad és a következő emberre vetül.


Te érzelmi bántalmazótól akartál gyereket?


9 hónap egy valódi bántalmazó kapcsolat után nagyon kevés ahhoz, hogy "túltedd" magad ezen. Nem is lehet túltenni, ezt fel kell dolgozni (és nem egyedül, min. egy pszichológussal érdmes).


Ne utáld magad, hogy meg tudtál szabadulni egy érelmi bántalmazótól, hanem legyél rá büszke. És ne irigyeld a másik nőt, hanem sajnáld.

2019. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Ugyanezt kérdezted tegnap is szóról szóra

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..

2019. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne a kapcsolatra alapozd az életedet.

Élj, amíg nincs gyereked!


Persze, lehet mondani, hogy én nem érzem át a fájdalmadat, mert én nem szeretnék egyáltalán gyereket. Valamit viszont át kell gondolni: tényleg babát szeretnél, vagy csak beilleszkedni, olyanná válni, mint a környezeted? Lehet, hogy csak az húz úgymond, hogy mindenki másnak van.


Szórakozz, utazgass, kösd le magad. Próbáld ki, amit mindig is akartál!

2019. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

# 3/


Nem véletlenül gyanakodnak sokan, hogy rengeteg a kamutopik, az ismételt problémafelvetés.

Sokan addig nem nyugszanak, míg az ELVÁRT választ nem kapják meg (amit maguk jónak tartanak). Nem szeretik, ha saját felelősségüket hangsúlyozza valaki, azaz: hogy SAJÁT MAGUKNAK proaktívan kell tenni, nem pedig önsajnálatba merülni.

2019. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!