Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék olyan embereke...

Hol találhatnék olyan embereket, akik csatlakoznának egy ilyen közösséghez?

Figyelt kérdés
Vissza szeretnék térni az ősi életmódhoz, és úgy élni, mint az emberek több ezer évvel ezelőtt.

2019. dec. 19. 13:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekelne. :) De a farmos megoldás is.
2019. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Valójában a remeték is ezt csinálták, de nem közösségben, hanem egyedül, hogy elmélkedhessenek.

És ha nem is az őskori, de egy 2-300 évvel ezelőtti, természetközelibb, emberibb, elszigetelt világot tart fenn az amish közösség is magának Amerikában, igaz, ők nem visszatértek, hanem megmaradtak benne.

2019. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez jól hangzik, legalábbis sok ősi vonása az akkori életnek szimpatikus testi-lelki egészség és kiegyensúlyozottság szempontjából. Létezik sok természetes, elfeledett és egyszerű módszer a hétköznapi élet megoldásában. Azonban vannak olyan civilizált eszközök amikhez már túlságosan hozzászoktam. Mindazonáltal érdekel a téma, az elképzeléseid.
2019. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 letelepedő válasza:
Engem érdekel.
2019. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!