Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozó emberek, nem irigykedt...

Dolgozó emberek, nem irigykedtek a fiatal egyetemistákra?

Figyelt kérdés
Bulik, sörözések, szórakozások, fiatal évek.
2019. dec. 19. 19:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
Haha, mert az egyetem az egyenlő a konstans bulival, piával meg a szórakozással... Emlékszem, nekem is ezt mondták, hogy a legszebb éveim lesznek, csajok buli, pia stb. Aztán ehhez képest mindenben az ellentettje... Állandó stressz, 2-3 óra alvás HETEKIG, depresszió, megfelelési kényszer, és temérdeknyi tanulás, és ipari mértékben űzött szopatás... Nem értem, hogy az emberek miért hiszik azt, hogy amit egy filmbe látnak, az úgy van a valós életben is.
2019. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sz.r karra jártunk. Bölcsész vagy közgáz karra kellett volna, ahol valóban a többség semmit nem csinál a tivornyázáson kívül.
2019. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát én dolgozom és egyetemre is járok, és szerintem az egyetem sokkal nehezebb és fárasztóbb, mint munkába járni. A munkának legalább vége van amikor eljövök, az egyetemnek nem. Persze el lehet lébecolni a szorgalmi időszakot, de annyira erősen csap vissza a végén a vizsgaidőszak, szóval max azt osztogatod, hogy mikor szenvedj vele.
2019. dec. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Most írjam le én is 15. válasznak ide, hogy az egyetem az a legnyomorultabb életszakasza egy embernek?


Remélhetőleg kérdezőben az előző 14 válasz során leomlottak a fellegvárak, és belátja hogy az egyetem minden csak nem buli, sör, szórakozás.

2019. dec. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem, látok elég egyetemistát szívni a tanulással ahhoz hogy ne irigyeljem őket.
2019. dec. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért, aki dolgozik, az nem lehet fiatal? Egy 25 éves már öreg, és irigykednie kéne egy 20 évesre, aki még ott szop az órákkal, vizsgákkal? (Azokról nem is beszélve, akik nem mentek egyetemre, de tisztességesen megélnek)
2019. dec. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagyok, huzamosabb ideig még nem voltam munkaviszonyban úgyhogy nem tudom relevánsan összehasonlítani, de azt én is meg tudom erősíteni, hogy az egyetem= á l l a n d ó stressz, temérdek tanulás, folyamatos önmarcangolás, sikertelen zh/vizsga után kudarc, igazságtalanság, szivatás. De hogy egy pozitívumot is mondjak, legalább lesz papír róla, hogy kibírtad a szivatást.
2019. dec. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, most csinálom a második diplomámat, előtte dolgoztam is az első diplomámmal. Amikor dolgoztam, arra vágytam, hogy tanuljak, most, hogy tanulok, arra vágyom hogy dolgozzak. :)))
2019. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!