Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az elkövetkezendő 3 nap lesz...

Az elkövetkezendő 3 nap lesz az az időszak, amikor a jó magyar a szokásához híven napi 8000 kcal-t visz be a szervezetébe és megháromszorozza a cukorbetegségének kialakulását, mert karácsony lesz?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem azt, hogy ilyenkor természetes az embereknek, hogy a kisujjukat sem mozdítják az egészségük érdekében, úgy és annyit esznek, mint a disznók, és az ünnepek alatt képes 1 teljes ruhaméretnyit hízni. És ahelyett, hogy megelőzné a bajt és mértéket tartana, inkább mindent megtesz, hogy négypofára zabáljon.
2019. dec. 23. 21:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez most figyelemfelhívás, reklám, vagy mi volt?
2019. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben tudod mi a durva? Képes vagyok akár másfél kilót is hízni az ünnepek alatt, és ahogy jött, le is megy 2-3 nap alatt. Én is csodálkoztam rajta. Először a hízáson, utána azon, hogy minden évben visszaállt a súlyom szintén 2-3 nap alatt. Erre varrjál gombot.
2019. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%
Évente ez a 2-3 nap aztán nem oszt nem szoroz ha egyébként normálisan, egészségesen él az ember. Az sem kevésbé egészségtelen, ha minden jót megvonunk magunktól állandóan.
2019. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

a mértéktelen zabálás az már csak másodlagos mértéktelenség


nézd meg, milyen bevásárlásokat tartanak az átlag emberek karácsony előtt, és mekkora összegekért. Ajándékokat is, ételeket is, mértéktelen mennyiségekben, és minden józanság nélkül vásárolnak


fogyasztói társadalom, külsőségek, zabálás. Ha egy olyan világban élnénk, amiben a lelki értékekre fókuszálnának az emberek, nem ezekben keresnék a boldogságukat

2019. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoló: nem.
2019. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a balphasz kérdezőt.
2019. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pl. nem fogok így tenni. Szanaszéjjel b*** az ideg meg a keserűség, így nem tudok enni. És egy ideje már ez van. Állítom, hogy a "nagy karácsonyi zabálók" ezerszer egészségesebbek és jobb formában vannak, mint én. Nekem már lassan állni sincs erőm, és rosszabb rám nézni, mint valaha, pedig mindig sosem voltam valami szívderítő látvány. Ja, és attól még, hogy nem zabálok, van inzulinrezisztenciám (is). Szóval addig jó, amíg ünnepelnek és jókat esznek az emberek. Tegyék csak. Érezzék jól magukat, legyenek együtt, lehetőleg szeressék egymást.
2019. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
-mindig
2019. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16%
#16 jellemző, azt balf@zozzuk le, aki felülemelkedik az ösztönökön, és az agya vezérli BRAVÓ! :/
2019. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És?

Annyi probléma van a világon, te meg amiatt sopánkodsz, hogy a hülye prolik nem egy, hanem két tányér halászlevet zabálnak meg, és desszertnek még bejglit is van képük magukba tömni....

Nem azért, de sztem ilyenkor még a hivatásos testépítők is szüneteltetik a diétájukat.

2019. dec. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!