Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt csak én vettem észre?

Ezt csak én vettem észre?

Figyelt kérdés

Manapság mindenki el hordja mindennek azt a nőt aki olyan párt keres magának, maga mellé aki biztonságot nyújt neki mellesleg anyu téren is, ezért itelkeznek felette, meg belyegezik mindennel és még holnapig lehetne sorolni.Kivancsisagbol fel regisztráltam 2 elég híres tarskereso aplikaciora mondván lássuk mi sül ki belőle!

És most kedves férfiak meg kell, hogy cafoljalak benneteket, mert gyalázatosak vagytok ti is! 34 éves férfi otthon lakik anyucival, és hát a beszélgetésből azt kellett le vonnom, hogy szegyeljetek magatokat!

Nem csak a nők keresik az egzisztencia ti férfiak meg erő teljesebben hajtotok afelé!

2 napja beszélgettem vele és már az 5 mondat után az anyagiak kerültek szoba, hogy én többet keresek nala stb... És én vagyok a lehuzos stb... Ja és mielőtt el felejtem ha ő tankol a kocsiba legyen annyi eszem és fizessem ki a vacsora felét!


2019. dec. 26. 13:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

LOL

Azért az írásképed ne essen szét még jobban...

Azt pedig nem tudhatod, mit gondolok a nőkről, ne gyárts tévképzeteket a fejedben;)

2019. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hehehe... Túlzásba azért ne vidd a dolgokat ha kerhetlek mert a végén még nagyon meg erőltetem a kis bucidat ;)
2019. dec. 26. 13:52
 13/22 A kérdező kommentje:
Csak segítek melitt ismét boszme nagy hulyesegeit írnál... Iraskep :grafológia, azaz magyarán ehez, hogy itt potyog az ember telorol közé nincs ahoz amit írtál, azaz az a kezirasra vonatkozik! :)
2019. dec. 26. 14:03
 14/22 anonim ***** válasza:

Úgy látszik a sajátodat már túlerőltetted:

"íráskép főnév (nyelvtudomány)

Egy szónak v. szavak csoportjának írott, ill. nyomtatott alakja; grafikus kép. A rövid szavak írásképe áttekinthető és könnyen olvasható. || a. Ennek a tudatban megrögződő képe. Rövidebb szavak írásképét könnyebb felidézni."


De mindegy is. A lényegen nem változtat. A kettős mérce és a bugyuta általánosítás iskolapéldáját mutattad be. Engedd el szerintem. Utáld a férfiakat, akik mást kitartanának téged meg nem, de utáld azokat is, akik meg tőled akarnának pénzt lejmolni.

2019. dec. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nah ez tipikusan az a nő aki azért nem talál magának párt mert .... elviselhetetlen :D Kinek kéne egy ilyen ? Szegénykém még 2 társkeresőre is felment , de ott se járt sikerrel . Most meg jön duzzogni ide , hogy a férfiak többsége milyen " gonosz " :D
2019. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Gonosz?

Te meg egy szöveget sem tudsz értelmezni a gonoszság és az eloskodes két külön álló dolog, de tudod mit?

Inkább maradok egyedül mint hogy egy férfit nekem kellej el tartani bocsi ezért tényleg!

Szégyenlem is nagyon magam ezért esküszöm szánom bánom🤷‍♀️

Nagyon primitív ék és mellesleg buták vagytok, mellesleg így el térni a kérdést öl, mert te épp nagyot Kartal mondani és csak bele kötni tudsz az írásba mert különben le se szarnak a véleményed igaz?

Elviselhetetlen lennék?

Dragasag... Nekem már volt gyűrű az ujjanom. Ennyire vagyok én elviselhetetlen ;)

Ne hiztizzeket már ennyire kisfiúk, a Jézuska nem azt hozta amit akartatok most itt elitek ki magatokat? Jajj :(

2019. dec. 26. 14:30
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen ? Volt gyűrűd ? Nem csoda hogy csak VOLT . Egy ennyire hárpia jellemű nőnek sose lesz hosszan tartó kapcsolata . Inkább regisztrálj egy 3. társkeresőre ! Talàn ott több szerencséd lesz ;)
2019. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ritka kincs vagy te kérdező. Nőként ilyen mélyre süllyedni és úgy hisztizni itt mint az élettelen incelek...


Amúgy meg az írásképed tényleg borzalmas. Fáj még olvasni is.

2019. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Napi provokatív kérdés, ami felbőszíti az elkeseredett női és férfi gyk-sokat, és okot ad arra, hogy minden érintett jól kipuffogja magát egymást szídva-anyázva. Szánalmas, de tényleg.
2019. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Még azt se vetted észre, hogy több válaszoló írt...

Vajon miért került le a gyűrű az ujjadról?

De mondtam már, mindenki férfivel gond van, csak te vagy helikopter. Örülj neki, hogy különleges vagy, nyugtasson ez a tudat, aztán élj boldogan

2019. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!