Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt csak én vettem észre?

Ezt csak én vettem észre?

Figyelt kérdés

Manapság mindenki el hordja mindennek azt a nőt aki olyan párt keres magának, maga mellé aki biztonságot nyújt neki mellesleg anyu téren is, ezért itelkeznek felette, meg belyegezik mindennel és még holnapig lehetne sorolni.Kivancsisagbol fel regisztráltam 2 elég híres tarskereso aplikaciora mondván lássuk mi sül ki belőle!

És most kedves férfiak meg kell, hogy cafoljalak benneteket, mert gyalázatosak vagytok ti is! 34 éves férfi otthon lakik anyucival, és hát a beszélgetésből azt kellett le vonnom, hogy szegyeljetek magatokat!

Nem csak a nők keresik az egzisztencia ti férfiak meg erő teljesebben hajtotok afelé!

2 napja beszélgettem vele és már az 5 mondat után az anyagiak kerültek szoba, hogy én többet keresek nala stb... És én vagyok a lehuzos stb... Ja és mielőtt el felejtem ha ő tankol a kocsiba legyen annyi eszem és fizessem ki a vacsora felét!


2019. dec. 26. 13:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én is regisztráltam anno társkereső. Hatalmas húspiacok mind, ahol néhány semleges infó alapján próbálod eldönteni, hogy vajon ér-e annyit a másik, hogy írj neki, vagy sem. Nincs értelme pont ezeken fennakadni, hiszen ez pont arról szól, hogy a lehetőségek tárháza nyílik ki előtted és mindenféle fajtából, mindenféle rétegből érkeznek emberek. Az utcán sem biztos, hogy szóba állnál egy szakadt munkásgatyás, koszos melóból érkező férfival, de társkeresőre nyilván nem ilyen képet fog felrakni és azt ad elő magáról, amit csak akar. Aztán persze egyszercsak pofán csap a valóság. (Ezt most nem a kétkezi emberek lenézéséből írtam, csak a példa szemléltetése okán.)

Szóval nem kell meglepődni, hogy kilépve a megszokott közegből, ahol olyan emberek vannak, amilyeneket megválogattál magadnak, beesve egy húspiacra, összefutsz mindenféle emberekkel. Ebből azonban elég bátor kijelentés levonni a következtetést, hogy csak ilyenek vannak.


Én a páromat Tinderen ismertem meg. Már utáltam az egészet, hánytam a sokadik randi és sokadik sablon beszélgetés után az egésztől, hogy mit tesz ez emberekkel. A páromat az utolsók között húztam el és ő volt az utolsó, akinek azt mondtam keressen meg facebookon, mert törlöm az alkalmazást. Ennek több, mint három éve, tavasszal már a férjemnek fogom szólítani.

Sok elvárásom volt és magasak. Benne mindent megtaláltam, amit kerestem. Véletlen, egy húspiacon.

2019. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"2 napja beszélgettem vele és már az 5 mondat után az anyagiak kerültek szoba, hogy én többet keresek nala stb... És én vagyok a lehuzos stb... Ja és mielőtt el felejtem ha ő tankol a kocsiba legyen annyi eszem és fizessem ki a vacsora felét!"


Ha egy "ismeretlen nővel" elmegyek vacsorázni, s így zárom le az ügyet, kb. annyit jelent, hogy elegem van belőled, legalább azt fizesd ki, amit megettél.

Esetleg még annyi, hogy valyon tényleg ilyen jól keres, vagy csak hamukázik, s még a vacsráját se tudja kifizetni - de ezesetben más stílusban.


Tehát mamahotel ide, vagy oda, nem jösz be neki (se).

2020. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!