Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zaklatnak privivel...

Titeket is zaklatnak privivel a kommentjeitekben? Mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Bocs,ha rossz kategóriába tettem a kérdést.

Már többször kaptam privit kommentjeimhez,ami se a kiírt kérdéshez,se a kommenthez nem kapcsolódik,és általában 18+ tartalmú. Nem személyeskedés,hanem egy kérdés,amit a privi küldője nyilvánosan nem akar kiírni. Olyan gyakran nem kommentelek (heti 3-4× kb.),és ezek 90%-a a gyerekneveléshez megy. Kommentjeim nem sértőek,nem provokatívak,mégis kapom a priviket.

Csak én,vagy más is?

Mit tesztek (ha ti is kaptok)?

Volt,hogy tiltottam,vagy az eredeti kérdés alá kiírtam,hogy nem kérek priviket. Olyan is volt,hogy válaszoltam,mert az első pár privi normálisnak tűnt,segítségkérőnek,később durvult el. Azt a felhasználót törölték,mielőtt jelentettem volna (lehet,másnál is próbálkozott).

Arra is gondoltam,hogy csak kamuprivivel elérik,hogy válaszoljon az illetőnek valaki,hogy megtudja a felhasználónevét. Mennyire kell tartani az ilyen priviktől? Jobb figyelmen kívül hagyni?



2019. dec. 28. 22:59
1 2
 11/18 opened paradise ***** válasza:
33%

Vannak itt ilyen visszatérő dilisek, sajnos előfordul.

Amúgy szerintem ne aggódj miatta. Nem tudják ki vagy. Tiltod, törlöd, próbálod elfelejteni, ennyi.

2019. dec. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Bármit kérdezek vagy válaszolok, jönnek a privátok. Sok perverz idióta, normális alig van köztük. Sokukat tiltom vagy figyelmen kívül hagyom
2019. dec. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

Van 1-2, rövid-, vagy hosszabb ideig tiltom. Itt tök felesleges privátozni, mert vagy értelmetlen dologgal jön, vagy bunkózik, vagy csak 1 dologra válaszol a közös plattform helyett, vagy ismerkedni akar a hapsi, aki nem tudja kiszűrni, hogy a másik fél is az (tehát kapufa). Nagyon kevés nő ír privátot spontán.

Átalánosságban elmondható, hogy hosszúvtávú, értelmes beszélgetést folytatni itt reménytelen eset,

2019. dec. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőknek is köszönöm (zöld kézzel is) a választ.

Teljesen igazatok van. Azért az gáz,hogy néhány ember itt és így éli ki a frusztrációját.

Vén róka vagyok,20 éve is be voltam már ide regizve másik felhasználói névvel (annak a jelszavát elfelejtettem,miután évekig nem jöttem fel),de emlékszem,akkor nem találkoztam ilyennel,nem voltak veszekedések,de még csak viták sem,lepontozások sem igazán,csak értelmes,normális hangvételű,segítő kommentek. Sőt,segítő jellegű privát üzenetek.

Kár,hogy 20 év alatt ilyen irányban változott a világ.

2019. dec. 29. 08:01
 15/18 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy nem 20,"csak" 14 ☺️.

2006 körül tettem fel az első kérdésemet,mint minden fiatal nő,teherbeesés témában. Emlékszem,mennyi segítő kommentet kaptam.

2019. dec. 29. 08:14
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Persze. Van olyan, hogy simán elküld az anyámba, amikor kiderül, hogy nem lány vagyok 😃 Nagy hódításai lesznek az ilyennek.


Meg az is baj szokott lenni, ha kimondim a nagy igazságot, amit hallani sem akar. Legutóbb pla az vágta ki a biztosítékot, hogy a csaj sérelmezte, hogy az apja így meg úgy leszarja őt, nem mutathatja be a párját,stbstb.. hát mondtam neki, hogy akkor legjözelebb majd az öröklésibügyeivel kell foglalkoznia, mikor elpatkol, mert ennyit érdemel az öreg. Ezt a véleményt nem tudta feldolgozni, és ezt a nőiesen szép üzenetet küldte:

„Remélem ott baszòdsz meg, ahol vagy”


Persze nyilván szar érzés, amikor az istenített apaképről kiderül, hogy valójában egy rakat szar hulladék semmitérő ember volt mindigis. Még tagadásban él... Majd rájön.

2019. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Régebben kaptam, most már kevésbé. Ha olyan gáz, akkor végig se olvasom, egyébként meg kb 10-ből 1-re szoktam válaszolni. Kb ekkora arányban van értelme annak, amit az emberek írni szoktak :D
2019. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16

Azt a kérdést én is olvastam. Rémlik a válaszod is. Az egyébként durva,hogy vannak,akik társkeresőnek nézik az oldalt.


#17

Szomorú,de igazad van. Az arány tényleg fedi a valóságot.


Köszönöm nektek is.

2019. dec. 29. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!