Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a konteohívőket...

Hogyan lehet a konteohívőket legyőzni észérvekkel?

Figyelt kérdés
Nem tudom elviselni a sok tévhiten alapuló butaságot, az oltások, a gyógyszerek minden milyen rossz. Napi szinten tud hallgatni és olvasni olyan cikkeket ami neki tetszik.

2020. jan. 1. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
A kérdésben a válasz:"hívők"
2020. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én legyintenék rá, ha nem számomra fontos emberről lenne szó, illetve látom hogy mekkora a kontraszt egy tudomány között (akik pl. oltásokat fejlesztenek), és az fotelből okoskodó interneten orvosi egyetemet végzett emberek tudása között, és már egyre inkább azt látom hogy erre halad a világ, hogy elkezdünk visszafejlődni, megjelennek rég legyőzött betegségek mert az átlag népet pszichologiai trükkökkel és nem tudományos tényekkel, bizonyításokkal lehet meggyőzni. Mi le ha a politikusok közé is beszivárognak ezek az emberek? Lehet majd közpénzre mindenféle áltudomány? Miért nem hatásosabb egy kettős vakteszten (és hasonló kutatásokon)alapuló tanulmányok ezeknél az embereknél, mint egy xy szuper professzor előadása youtubon? Bármi ilyen élből elutasított, lefizetett, csak a pénz számít stb stb.. áhh, felk.rom a vérnyomásom megint :@
2020. jan. 1. 22:28
 13/18 A kérdező kommentje:
#3: szerencsére ennyire nem súlyos a helyzet, de az irány az lehet ez lesz...
2020. jan. 1. 22:29
 14/18 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül bánt a hülyeség és a kamu áltudományok térnyerése, és legalább a környezetemben szeretném kigyomlálni, de mindig vita a vége, amit meg ki nem állhatok.
2020. jan. 1. 22:35
 15/18 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel nekik a tények sem számítanak. Vannak ilyen kategóriák mint a laposföld-hívők, oltásellenesek, Fidesz-hívők stb., akik elé odahányhatsz egy szekérnyi tömény, száraz tényadatot is, ők azt is semmibe veszik és a saját megalapozatlan, ezerszer cáfolt baromságaikhoz fognak ragaszkodni. Az ilyeneket ignorálni kell, nem érdemes vitázni velük mert semmi haszna.
2020. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A legtöbb embert nem lehet észérvekkel meggyőzni. Ami elég szomorú, mert amikor először hallottam pár évvel ezelőtt az oltásellenességről, pár ember veszélytelen agymenésének gondoltam, nemrég meg kanyarójárvány tört ki Szamoán(?), mert sokan nem adatták be az oltásokat.
2020. jan. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22%
Még mindig nem írtatok le észérveket. Csak azt sukoljátok az emberbe hogy aki hisz ebben az őrült. De ellen érveket sosem írtatok le. Ennyit erről. A háttérhatalom hívők pedig találtak észérveket a létezésére. Én személy szerint hiszek benne és ez megmagyarázza hogy miért voltam anno kiközösítve. Mindd tervezett volt. Szükség van egy Újvilágrendre.
2020. jan. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 senki, a világon senki nem emlegetett itt háttérhatalmat ember. Az oltásellenesekről és társaikról van szó, tanulj már meg olvasni.
2020. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!