Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzem magam szegénynek?

Miért érzem magam szegénynek?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok, szüleimtől külön élek. Minden hónapban marad 10 ezer forintom hó végén. Ebből ha összegyűjtöm, cipőt, kabátot, vagy valami magyobb dolgpt szoktam venni.


Azt vettem észre, ahogy megyek az utcán, új méreg drága kocsik, a nálam fiatalabbak is Iphone-nal járnak, 100 ezer forintos cipők, fél milliós táskák a csajokon. Miből?


Én bevallom 300 ezret keresek. Fizetem az albit, eszek rendesen, néha veszek egy két dolgot, esetleg elmegyek egy cukrászdába, moziba, színházba ennyi.


Vannak akik nálam sokkal rosszabb sorsúak, tudom. A nem hordott ruháimat, oda adom szegényebbeknek. Mindig próbálok segíteni. De valamiért mégis úgy érzem, talán a média hatása... Mindenki ezerrel vásarolt karácsony előtt, én meg épp, hogy tudtam venni anyukámnak valamit.


A lényeg:


1. Miért érzem magam szegénynek?

2. Honnan van ennyi "pénzes" ember?

3. Mit kellene dolgoznom, hogy összejöjjön nekem is?😀


Köszi a választ!:))



2020. jan. 5. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Feltételezem, rosszlányokra veri el a pénzt, huszonévesen havi öt lány minimum százezer.
2020. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás, hogy a szegénység az az érzés, amit a szomszéd új kocsija vált ki.

Te albérletben laksz, de vannak, akiknek saját lakásuk van, vagy még a szüleiknél laknak. Így van a százezer Ft-os cipő.

2020. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2020. jan. 5. 18:06
 14/15 anonim válasza:
Hagyd abba a dohányzást!
2020. jan. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom szegenykem maybe szeginy vagy
2020. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!