Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Soha nem volt még senkim, és...

Soha nem volt még senkim, és már nagyon rossz érzés de mindig azok tetszenek akikkel nem jön ossze semmi. Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés

Eddig egyszer csokoloztam 16 évesen. Akkor nagyon tetszett az a fiu, de igy ennyi ev utan visszagondolva....fujj!!!

Azóta komolyabb lettem, mondjuk sosem voltam egy mindenen nevetos lany de szerintem en sokkal eretebb vagyok mint a tobbi lany ennyi idosen. Lehet ez a baj?

Munkahelyen sem tetszik senki, az utcan is kb 1 honaponta jon velem szembe olyan fiu aki tetszik.

Pedig nem nagyok az elvarasaim!

Egyszeruen nem fog meg senki.

Most volt egy ferfi aki tetszett, vagyis még tetszik is a fonokom volt, azt hittem tetszem neki, de mar nem dolgozok ott és nem kezdeményez így sem, ugyhogy.....

20 éves vagyok, és már elegem van abbol hogy aki nekem kell azzal nem alakul semmi. Pedig ez a ferfi....eletem szerelme komolyan mondom. Mindene tetszik, meghalnék érte.

De ha ő nem kezdeményez én minek égessem magam?

Voltatok már hasonló helyzetben?

Az is a baj, hogy ez a ferfi szolt hozzam két kedves szót es már rendesen beszerettem olyan szeretethiányom van 😭


2020. jan. 10. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy két különbséggel ebben magamra ismertem amit leírtál :D


Nekem már volt egy rövidebb kapcsolatom úgy,hogy én kezdeményeztem,odamentem a sráchoz bemutatkozni,beszélgetni,bejelöltem facebookon aztán nagy mázlimra megkérdezte miért jelöltem be,irtam,hogy szimpinek találtam aztán innen már vette is a lapot :D


Ez volt 17 évesen,azota valahogy nem volt ilyen alkalom,sokaknak barátnője van,meg főleg lányos helyeken fordulok meg igy meg nem konnyu...az utcán egy kicsit furán nézne ki szerintem leszólítani egy idegent :D


Nekem is tetszett már főnököm,be is jelölt aztán lattam az esküvői képeit az oldalán:D


Szerintem ha van olyan a kornyezetedben aki szimpi ne félj elkezdeni vele beszelgetni aztán majd meglátod,hogy reagál szivesen beszélget e veled stb,persze tudom könnyű mondani,ez igazából magamnak is szól :D


19/L

2020. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem :D

ez az egész :D

egy vicc :D


99/?

2020. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!