Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizonyos nőket miért nem...

Bizonyos nőket miért nem zavarja ha rosszindulatú pletykákat terjesztenek róla?

Figyelt kérdés
A hölgy válasza erre az,hogy tesz rá akárki mit mond,megtehet bármit mert független.
2020. jan. 13. 13:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Rólam nem akar valaki esetleg egy pletykát terjeszteni? Csak mert annyira unatkozok. 😂
2020. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk pl. Elmebeteg,vagy ön és közveszélyes. Ilyesmik. Kíváncsi lennék rá mi lenne a reakciójuk 😀
2020. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem alacsonyodik a pletykálók szintjére.
2020. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mert attól nekem hogy lesz jobb, hogy azon idegesítem magam, hogy ki mit mond?

Hozzáad nekem az az életemhez, hogy szabadidőmben szorongok és forgok, hogy xy miket beszél? - Nem.


Mindenki azt mond, amit akar, én vagyok olyan, amilyen, aki ismer, az majd eldönti magának, tetszik-e neki ez vagy nem, aki meg nem ismer, az engem miért zavarjon? Vannak jobb dolgaim is.

2020. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez azt minősíti, aki a pletykát terjeszti.
2020. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

8. válaszoló vagyok:


Ha el is hiszik, ebből a kifejezett pletykából sok kára nem származik.


De mondjuk, hogy elhiszik és ez valamiért nem jó.


Akkor szimplán hülyék. Tudhatnák, hogy attól még, hogy "látták" valamerre menni vele ezzel az emberrel, ez még nem egyértelműen jelenti azt. Megkérdezik tőle, hogy igaz-e. Elmondja, hogy nem igaz.


A csaj viszont a szituáción nem feszeng, tudja, hogy ezen sokat nem tud változtatni. Max oda megy a ribi ribizlihez és pofáncsapja, mert van egy határ. De akkor meg már nem arról a nőről beszélünk, akit ne zavarna ilyen.


Azért attól is függ, hogy az a bizonyos "ribizli" milyen pletykát és miért terjeszt.

2020. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Egyébként egy kis igazság van minden pletyka terjesztésben is nem?

pl;ha egy nőnek mindig segít vinni a cókmókját egy bizonyos fiatalember,szorosan egymás mellett mennek,halkan beszélnek,mosolyognak,soha nem vesznek be egy harmadik vagy negyedik félt a haveri szférájukba,beszélgetésbe ha esetleg az úton mennek vagy bárhol. Magyarul nem zörög az a bizonyos haraszt....

2020. jan. 14. 19:08
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen van minden pletykának alapja.

Hacsak te nem terjeszted ki az "alap" szót. Tehát ha te alapnak veszed azt is, hogy 2 ember beszélt 2 mondatot, akkor majdnem mindnek van.

Tehát, hogy szemléltessem:


- Marcsi egy mérsékelten kirívó ruhában jelenik meg, (és mondjuk a többi csaj is rendszeresen abban jelenik meg, csak nem veszik észre magukon, meg Marcsi nem tartozik a köreikbe)

- az terjed el róla, hogy pénzért csinál ezt-azt

És miért terjedt el ez? Mert irigyek voltak rá/mérgüket akarták valami miatt kiadni és pont őt találták meg/szimplán csak rosszindulatúak.



A te példád kicsit részletesebben felépített (barátok és rendszeresen beszélgetnek), de az a klasszikus pletyka, hogy látnak valamit, valami konteót kitalálnak rá és elterjed. A pletykáknak komolyabb alapja nem mindig van. Nem minden esetben. Vannak esetek (Ernő biztos szerelmes Julcsiba, rá 2 hétre meg össze is jönnek) és vannak, amiknek egyáltalán nincs ( https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2020. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17 A nagy büdös francokat van benne igazság. Falun nőttem fel, ott is ez a szánalmas korlátolt mentalitás terjedt, de nem tettem be oda a lábam 20 éve és nemk gondoltam volna, hogy még 2020-ban is képes ebben hinni valaki. Atyaég.
2020. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Na jó de arra adjatok választ,hogy miért egyből a kapcsolatot,szexet látnak mindenben a falusi emberek ha egy férfi és egy nő haveri viszonyban van?

És a pletyka áldozatai miért nem kerülik az olyan szituációkat,helyzeteket amik esetleg furák? Pl miért kell egy külön sarokba állni mindig a buszmegállónál és úgy várni a buszt? Mivel falun élnek,élünk a többi ember mellett is várhatnák nyugodtan mint ahogy teszik is a buszra váró ismerős utasok. Vagy egymás italát megkóstolni,elfogyasztani ha már a csajnak mondjuk nem kell. Oké.. csúnya dolog a,pletyka,de ezeket én is furának találnám.

2020. jan. 15. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!