Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan veszitek rá magatokat...

Hogyan veszitek rá magatokat a plusz munkára munkaidőn kívül?

Figyelt kérdés
Olyan időszak van, hogy a saját érdekemben muszáj még kb 4-5 hónapig iszonyúan hajtanom és késő estig itthonról melózni, de utána király lesz. Hazaérek munkából és itthon folytatom. Ez volt a terv ma is. Már elapkoltam a kupit az asztalomról, kiszellőztettem, előkészítettem mindent és itt el is buktam, adtam magamnak egy óra pihenőt, utána egy kis kaja szünet, most tea szünetezek. Lényegében mióta hazajöttem semmit nem csináltam és most is épp itt panaszkodok helyette. Tegnap se csináltam semmit, mert rápihentem, hogy ma fogok. Tudom szánalmas, de ti mit tesztek, hogy sikerüljön nekiülni?
2020. jan. 22. 17:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ma délelőttös vagyok (6-14), viszont a délutános váltásom lebetegedett, így nem tudtam haza jönni, maradok este 10 - ig, viszont ha sikerül lelépek este 8 órakor, mert holnap is délelőttös vagyok... Aki ma lenne délután, ő lenne szombaton éjszaka, nem fog jönni, most szabad hétvégés vagyok, elviszem a műszak jár, majd március-áprilisban, addig nem baj ha gyűlnek az ilyen túlórâk, több szabi marad pl. Nyárra, akkor le tudok menni a telekre. Sokszor előfordulás, hogy elhúzódik a munka, pl munkaidő után bent kell még maradni, pl 22 órakor végeztünk hivatalosan de végzünk éjfél - 1-2-3 stb, és másnap (vagyis ugyanaznap) nyitni kellene akkor a két "munkanap" között alig van pár óra, akkor általában bent alszunk, mert nincs idő haza menni,az ilyen túlórák duplán vannak fizetve. Kevesen vagyunk sajnos, minden évben egyre kevesebben, nem igazán van tartalék ember, így aki épp rá ér az jön be a másik helyett dolgozni.
2020. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!