Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mibol veszik rajtam eszre...

Mibol veszik rajtam eszre hogy cigàny vagyok ha nem vagyok barna boru? 20/L

Figyelt kérdés

A hajam derekig ero, barna. A szemem barna. Viszont a borom nem barna! Èn eddig azt hittem nem làtni rajtam hogy cigàny vagyok, de most a munkahelyemen feljött ez a tema, ès megkèrdezte tolem egy lany hogy en amugy cigany vagyok? Mondtam hogy igen, es mondta hogy akkor jòl gondoltam. Kerdeztem hogy latszik vagy mibol gondoltad? Erre azt mondta nem nagyon de ő eszrevette rajtam, de csak a kulsomon.

Egy masik lany aki szinten cigany, mondta nekem hogy rajta senki nem veszi esze hogy cigany, mondtam neki hogy en egybol tudtam ahogy meglàttalak hogy az vagy, mondta hogy ő is egyből levàgta ròlam.


Nem zavar hogy cigàny vagyok, sőt!

De miből veszik èszre hogy az vagyok?

Mondjuk en komolyan mondom csak a borna borrol tudom eszrevenni ha valaki cigàny, sokszor mèg arrol sem 😀


2020. febr. 1. 23:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Szőkecigány blööeáááá
2020. febr. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Én meg negyed zsidó vagyok, de teljesen annak nézek ki. Így jártam.
2020. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Tipikus arcvonàsotok van, a szemetek, a szàtok, a szemöldökötök, stb. Valakinél a beszéd, beszédstílus, jellegzetes szavak/kàromkodàsok használata.

Észre lehet venni. Bár találkoztam már olyan kék szemű, szőke, hófehér bőrű, tiszta pasival, hogy ledöbbentem mikor kimondta, hogy ő roma.

2020. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy közeli ánusz fotó megnézése segítene eldonteni..
2020. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem mindenkin lehet észre venni,hogy cigány rám elég csak nézni.A férjemről évekig nem tudták a munkahelyén csak az egyik cigányra tettek egy megjegyzést és ő mondta ,hogy nem mindegyik ugyan olyan és nem hitték el,hogy ő is az.Egy-épként ő fehér,szőke hajú zöld szemű és a beszédjén se lehet észre venni.
2020. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Sziasztok, hát nem minden cigánynak van... "lapos krumpli orra" és "alacsony homloka" vagy nagyon ívelt szemöldöke... én lány vagyok és nekem legjobb barátnőm is cigány.. én németországban lakkom... és Hát itt nincs olyan nagy " rasszizmus" mint magyarba... és nekem nincs bajom a romákkal.. na visszont nem is ez a lényeg szóval, legjobb barátnőm cigány és Világos barna hajja van .. nem olyan barna de nem is olyan fehér bőre, szeplős söttét barna szeme van És pisze orra van.... es nincs "kihuzzva vagy ivvelt" szemöldöke.. szóval nem mindegy cigány ugyanazz..szerintem, helyesírási hibákért bocsi..
2021. jan. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van... én ismerek olyan romát akinek.. Világos barna hajja van hulla feher bőre .. és zöld szeme ...
2021. jan. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Cigányok nem szeplősök, csak szólok, mint pl. cigány Down-szindrómás sincs.
2021. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát a lány peddig Cigány, és szeplős... de ez most nagyon nagy Hulyeseg cigányok miért ne lehetnének szeplősök? Peddig a lány roma, és szeplős.. én amúgy orosznak nézném... de 100%IG cigány..
2021. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ez tényleg nagy hülyeség.. egy róma, miért ne lehetne szeplős?😂
2021. jan. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!