Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos, hogy sértve érzem magam?

Jogos, hogy sértve érzem magam?

Figyelt kérdés

Egy faluba lakom és egy közelben lévő kisvárosban voltam.

Délután jöttem haza. A hazafelé induló buszra várt még rajtam kívül két lány akiket nem ismertem, nem együtt voltak, tehát nem ismerték egymást. Megérkezett a busz, én már elővettem az igazolványomat ami kell az utazáshoz. Előre akartam engedni a lányokat de még vették elő a pénzüket, így nem akartam húzni az időt, felszálltam hát először én, megvettem a jegyet és elindultam hátra, látom, hogy nagyon sokan vannak buszon és csak két szabad hely van. Gondoltam, hogy nem ülök le hanem meghagyom a két lánynak. Így hát én voltam az egyedüli aki állt a buszon, odamentem a korláthoz és megkapaszkodtam benne. A lányok is eközben megvették a jegyüket és egyikük leül az egyik szabad helyre, másikuk pedig a másik szabad helyre. Ne értsétek félre! Nem az volt a gondom, hogy állnom kellett! Ezt mindenki kibírja. A bajom az volt, hogy a lányok ezt nem köszönték meg nekem! Nem köszönték meg azt, hogy annak ellenére, hogy előttük szálltam fel, nem használtam ki a lehetőséget és direkt nem ültem le hanem meghagytam nekik azt a két helyet és csak azért álltam, hogy ők letudjanak ülni.

Igaz, hogy nem ismertek engem és ezt önzetlenül csináltam de azért egy köszönömöt mondhattak volna, nem?



2020. febr. 18. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen ostoba emberi lény, de ő nem így adná elő!
2020. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!