Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan érzek így...

Szerintetek jogosan érzek így (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki művészként dolgozik és nagyon szeretem a munkáit. Szülinapomra mondta, hogy szeretne nekem csinálni valamit és megkérdezte mit szeretnék. Én mondtam neki valamit amit szeretek de semmi konkrétat, hogy csinálhasson vele amit szeretne/jónak lát. Ebből az lett, hogy úgy kezeli ezt mint egy megrendelést, részleteket kér, megmutatja a még nem kész munkát, megkérdezi mit változtasson meg ilyenek. Kicsit csalódtam ugyanis én nem egy megrendelőként akartam ezt és mondtam neki is hogy bárminek örülnék mert az fontos nekem hogy tőle van, de egyszerűen nem érti. Jogos hogy ez kicsit lelomboz? Olyan érzés ez így nekem mintha ingyen munkát csalnék ki belőle...

2020. febr. 21. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahhoz szoktál, hogy "meglepetés amit kapsz" és talán az emiatti csalódás is közrejátszik?

Nem kell hogy úgy érezd: "ingyen munkát" csalsz ki tőle, szívesen teszi, ha direkt megkérdezte.

2020. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!