Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig lesz ez a távoktatatás?

Bozont333 kérdése:

Meddig lesz ez a távoktatatás?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vészhelyzet végéig.
2020. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a tanévben.
2020. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

!!!személyes vélemény!!!

Szerintem 1 hónap az a minimum. Az a baj, itthon még nem szigorodtak az intézkedések, pedig előbb vagy utóbb fognak, legalábbis budapesten 100%, de erre még egy hetet várni kell minimum, és ha be vezetik, onnantól kezdve 2 hétig nem fognak a sulik kinyitni, de utána is a gazdaság kezdi majd kinyitni a kapuit, suli marad utoljára. Szóval szerintem 1 hónap minimum.

2020. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meghökkentő a véleményem, de én abban reménykedem, hogy a távoktatás, - ami nem egyenlő a krízishelyzettel, - megmarad végleg. Biztos vagyok abban, hogy jelentős finomításokat kell rajta eszközölni, mire letisztul a hatékony működtetése, de ezzel tenné az állam a közzel a legjobbat. A diákok megkapnák a képzést. Csak annak kellene kitennie magát utazásnak, - egyéb nyalánkságoknak, - akinek feltétlenül muszáj a tanulmányaihoz. Nem rajzolódna ki diák és diák között társadalmi, etnikai, stb. különbség, - nem kerülhetne senki abba a helyzetbe, hogy klikkesedés következményeként egrecíroztatják, megalázzák, megverik, kiközösítik, csúfolják... Nem húzhatnák le mondvacsinált jogcímeken különböző pénzekre az iskolák a szülői közösséget. Magabiztossá válhatna a képzésben érintettek számítógép használata, programismerete. Mérséklődne a tömegközlekedési járműveken a tanéveket kísérő reggeli és délutáni tömeg. Egy komolyabb veszteséget vélek látni az egészben, - az emberek emberek irányába alakítandó kapcsolatának kialakítása megsínylené ezt, mert a számítógép személytelenné tesz.
2020. márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!