Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem anyám?

Miért viselkedik így velem anyám?

Figyelt kérdés

Felnőtt ember ,nő vagyok ,anyám viszont meg keseríti z életem napi szinten.

Mivel kitört ez a církusz,nem tudok jelenleg dolgozni és ráadásul,haza is költöztem (kénytelen voltam).

Napi szinten meg akarja mondani mit ,hogyan csináljak,ha nem az van amit ő akar akkor már egyből te hülye...rosszabbik esetben ordít is ! Mások előtt ő a mártír a szent,de imád ferdíteni ,kioktatni és megszólni ! Ő az a típus aki mindenkinél mindig jobban tud mindent,de ha nincs igaza,hanem nekem akkor már fel van háborodva és úgy néz rám mint akit meg akar épp ölni.Soha senki nem tetszett neki az exeim közül,mindegyiket meg szólta. És még mielőtt el felejteném ...mit szokott rendszeresen a fejemhez vágni ?!

Én úgy sem kellek senkinek ,csak ki használ mindenki ! Nem igaz ...Miért keseríti meg ennyire az életem ? Direkt kerülöm a kontaktot vele,csak akkor beszélek vele ha muszály,de ő azt lesi mikor tud belém kötni ismét !


2020. márc. 22. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lett törölve minden válasz? Kinek nem tetszettek vajon...?
2020. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egéssz törölve lett ...nem tudom én sem !
2020. márc. 22. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyönyörű...
2020. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!