Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem túlzás csak egy kicsit,...

Nekem túlzás csak egy kicsit, ami a koronavirus körül zajlik?

Figyelt kérdés
Most biztosan mindenki meg fog kövezni,és jönnek a te miattad biztos meghalhatnának az emberek típusú kommentek, de egyszerűen nem értem. Csak a rák miatt naponta több tízezren vesztik életüket,nem kapnak túlzott hangsúlyt. Világszintű pánik van, a kormány félelemre építi a stratégiáját,és ez remekül kiegészül az emberek már meglévő félelmeivel. Itt egy újabb vírus, igen, ez tény. De miért jobb az, ha mindenki retteg? Nagyobb probléma lesz a vírusnál a negatív irányban végbemenő gazdasági következmény. Nem az miatt kéne inkább aggódni? Mi lesz azokkal akiknek nincs munkája most? Vagy akik bukásra állnak valamely tantárgyból? Csak én gondolkodom így? Vagy egyedül állok ezzel a bolygón?
2020. márc. 28. 23:55
1 2 3 4 5
 31/46 Szeiff ***** válasza:
62%
Az embertelen matematika, és azon túl (Folytatása az előző előtti, és válasz az előzőre. Ha nem akarjuk elnyújtani a járványt akkor fel kell pörgetni az ellátást, és lazítás - szigorítás eszközével hozzápörgetni a megbetegedés ütemét. Nem elég a kijárási tilalom. Már szállodákat kéne lefoglalni, és kifertőtleníteni, előkészíteni ideiglenes kórházaknak. Már arról kéne szólnia a híreknek, hogy mely cégek fognak össze egy-egy ekkor fontos egészségügyi eszköz gyártására, illetve ez hogyan van koordinálva. Magyarországnak van orvosi műszer gyártási hagyománya. Már tömegével kéne szűrni az embereket, hogy minél több gyógyultat találjunk, mert sokukból lehetne ideiglenes betanított ápoló. Biztos pontatlanul fogalmazok, de nagyjából akkor is itt kéne tartani. És akkor egy embert se kéne lekapcsolni a gépről, de mégse nyúlna ez a helyzet kilátástalanul hosszúra.
2020. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
50%

Nekem őszintén szólva már ..szom kivan az egésszel hogy felkelek szép az idő a madarak hangja varázsol és megnyitom a csapot ez a hülyeség folyik belőle még mindig és akkor megkérdezem magamtól mikor lesz már vége?A sok okos megmondó ember erre azt mondja akkor lesz vége ha otthon maradsz.

“Maradj otthon” kiírások mindenhol meg idióta karantén dalok egyszerűen megőrülök az egésztől hányinger.


Mondom a tényeket gazdasági világválság van nem lesz hanem már VAN!

Korona vírus ide vagy oda a válság elkezdődött volna nélküle is talált egy okot az emberiség hogy hamarabb túl essünk rajta.Azt hiszi a sok barom hogy lemegy a járvány minden happy lesz újra munkába állhatunk?Jó nagy idiótának kell lenni hogy ezt elhiggyük.


Mondom a forgató könyvet lemegy a járvány nyárra sehol nem lesz,ha lesz akkor az egy kamu fenntartás a hatalom érdekébe.

Na szóval vírus megy válság marad nem kicsi hanem addigra már hatalmas és nyakig ér a tré.

Éhezés,kilakoltatás és öngyilkosságok sorozatai a kétségbe esés és kilátástalanság miatt.

Valószínűleg hatalmas cirkuszra,tüntetésekre is lehet majd számítani megint beb@sszuk az mtv székház ablakát meg kocsikat fognak felgyújtani stb....


Én így látom a dolgokat de adja isten ne legyen igazam én is annak örülnék a legjobban.


Amúgy meg a vírusról annyit létezik meg minden,de talán 1fokkal ha veszélyesebb mint egy influenza.Azt hiszem meglepődnénk ha lefuttatnánk egy országos tesztet valószínűleg össze sz@rnák hgy0znák magukat akik eddig is pánikoltak annyi lehet a fertőzött csak éppen nem érzik.

2020. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 Lazy Lover ***** válasza:
16%
32 pont ezt akartam írni
2020. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
38%
Azért az eléggé gyanus , hogy a 63 Tom Hanks nevetve viccelődve kàrtyàzva a szintén koronavirusos feleségével lazàn túltették magukat a víruson egy két köhögéssel meg torokkaparàssal az interneren meg azt olvasni a fiatalok haldoklanak , jól sikerült az emberek beparàztatása mert màr félnek , mert noha nem lehet kellemes ez a virus de egy makacsabb infuenzànàl nem hiszem hogy Erősebb a szenzàcióhajhàsz cikkek meg a pqràztatàs az megy , a focistàkat ne vegyük alapul akiknek picit rálépnek a bokájukra vagy vàllal meglökik és fetreng 5 percet én elhiszem hogy ez a vírus kifektette őket és mindenük fàjt de köztudott hogy a foc8stàk elkényeztetett luxusban élő kényes emberek tehàt a betegséget sem igen bírhatjàk..nem szabad a netre nagyon rákockulni mert nagy része paráztatás , oké haltal meg fiatalok is , Szívinfarktusban is halnak meg ami nagyon sajnàlatos ..de nem győzik hangsúlyozni , hogy az emberek 80% enyhe tünetekkel túlvészeli egy hét alatt, az idős amugy is legyengült szervezetű emberek hullanak sajnos + a valamilyen krónikus betegségben szenvedők..mindenkinek jó egészséget kívànok és felesleges bújni az intetnetet mert talàlni olyan hajmeresztő cikkeket hogy lassan ott tartunk , hogy az ebola kistestvére làtogatta meg Európàt.
2020. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
34%
A pànikbetegek màr megindultak a kórhàzak felé mert magukon felfedezték a halàlos kór tüneteit , nem győzik hazaküldeni őket hogy nincs még itt a Zonbiapokalipszis az még csak ez utàn jön ha beüt a car komolyabban Magyarorszàgra is és nem 410 beteg lesz hanem 30 ezer.
2020. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
71%
Ezért maradj otthon (ha teheted)
2020. márc. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 jdfGabrella ***** válasza:
14%
Ez 1 mestersegesen létre hozott vírus amit azért hoztak létre hogy még oljek az emberek nagy részét.
2020. márc. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
64%

Először én is úgy gondoltam, hogy nagyon túl van ez tolva.

Akkor kaptam fel a fejemet, amikor az olaszországi eseményeket néztem.

Azért az nem vicc, napról napra napi 600-1000 ember hal meg. Egyértelműen a koronavírus.

2020. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
35%
jdfGabrella Ahogy Mr. Mackey mondaná: a kábítószer rossz, értem?
2020. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Llaa@ válasza:
22%

A pestist abban az értelemben hoztam példának, hogy akkor semmit sem tettek ellene (hogy is tehettek volna) és 3 évbe telt mire megállt. Valóban azért, mert mindenki megkapta és vagy védett volt, vagy halott. De nem azt írtam, hogy erre várok, hanem hogy már létezik a tudomány (mai értelemben vett tudomány) és tud ellene tenni (nem gyógyszer, tudtom hogy az nincs). Tehát summázva.

Viszont itt már évekről is beszélnek. Hivatalosan még nem olvastam, de néhány retardált már évekről ír. Az lenne csücskös ha a 21. században évekre legyűrné az embereket egy járvány. Szerintem ezt azért ne. Az mindenki előtt világos szerintem, hogy 2 hét múlva nem lesz 0 beteg, se oltás. Csak azért maradjunk észnél :/

2020. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!