Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Attól, hogy pattanásos vagyok...

Attól, hogy pattanásos vagyok lesz valaha párom?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és 4 éve pattanásos (nem kérek kioktatást, polom a bőröm és tényleg mindenféle diétát, gyógyszert, krémet kipróbáltam) és gy érzem, hogy emiatt nincs pasim. Szerintetek egy pattanásos lánynak sose lesz pasija? egyébként okos, kedves lány vagyok és az arcom is szép lenne ha tiszta lenne a bőröm. De már a házból sem szeretek kimenni a pattanásaim miatt és úgy érzem, hogy nem érdemlek meg egy srácot se....És nem, nem a tipikus jópasikra hajtok, hanem az okos, kedves srácokra.
2020. ápr. 5. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Én is évekig jártam bőrgyógyászhoz semmit nem derítettek ki míg 1x fájdalmaim voltak elmentem a háziorvoshoz kiderült epegörcs és epeköveim voltak. Kiszedték őket és láss csodát elmúlt a hosszú évekig tartó pattanásos mizériám.


A pattanásoknak mindig belülről jövő gondok miatt vannak. Emiatt van au, hogy kenheted te bármivel nem fog elmúlni. Belüről kell megoldani de előbb rá kell jönni mitől jönnek ki mert sokmindentől lehet.


Háziorvostól kérj vérvizsgálatot első lépésként ha ott valamelyik értéked nemjó fogják tudni merre induljanak el.



Egyébként nekem mensi előtt 1-2még kijön én azt szoktam csinálni, hogy kézfertőtlenítővel amit most mindenki használ a vírus miatt este áttörlöm vele az arcom. Ez nekem segíteni szokott de belüről kell rájönni mitől is van és rendbetenni.

2020. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Idővel csökkennek a pattanások, ha elcsitulnak a pubertáskor aktivizálódó hormonok. Illetve nem árt átnézned, mit eszel, mert élelmiszer is okozhat pattanásosodást (én pl. emiatt kerülök többféle magot, pl. mogyorót, szotyit, tökmagot, pisztáciát... stb., mert kipattog tőlük a bőröm, és még be is gyullad, szóval fáj).
2020. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
58%
Közönséges lesz a válaszom, de hidd el, amíg van cicid és puncid, lesz jelentkező.
2020. ápr. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A pattanásoknak mindig belső oka van,lehet a hormonok rossz működése,ételallergia,gyulladás stb.Én is megjárom miatta a poklot,sok bőrgyógyásznál is jártam.Tapasztalat: nem tudják mitől van,mivel manapság sem tisztázottak még egyértelműen és nagyon sok esetben csak kísérleteznek.Ha hormongond,az pedig tényleg olyan,hogy nem igazán tudsz tenni ellene,legfeljebb csak javítani.Kozmetikus,kozmetológus!! Néha sokkal többet segít,mint a bőrgyógyász,kitisztítja az arcot,gépekkel tudja csökkenteni a gyulladást.(pl IPL stb) ha nagyon durva a helyzet,akkor segíthet a Roaccutane és társai,de ez kb méreg a szervezetednek.Egyedül akkor próbáld ha tényleg extrém eset és nincs mögötte betegség stb.De hidd el egyébként az idővel javulni fog,lecsillapodnak kicsit a hormonok.Szerintem változó,hogy a férfiak mit gondolnak erről.Nyilván akinek életében 2 ha volt és akkor is lemondta a randiját,ők biztos kritikusabbak,de egy lánynál szerintem sokkal gázabb,ha úgy önmagában arcra csúnya,beképzelt vagy esetleg elhízott,mint az,hogy problémás az arcbőre.A pattanások nem tartanak örökké nyugi.:)
2020. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!