Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik hobbimat...

Szerintetek melyik hobbimat válasszam?

Figyelt kérdés
Két fő hobbim van, a zenélés és a sport. Az a baj, hogy mindkettő nagyon drága, és ha valamelyiket komolyabban szeretném űzni, a másikra nem igazán lenne pénzem. Az egyik a dobolás, aminél a saját dobomhoz még nem tudtam venni igazi cintányérokat, csak gyakorlókat, mert igaziból egy szett simán ilyen 150-200 ezer. A másik hobbim pedig a biciklizés, azon belül is a mountain bike jelenleg. És mivel jelenleg a Downhill ágazat felé hajlok, oda egy új bicikli is kéne. Viszont csak akkor tudnék újat venni, ha gyűjtenék hosszú idő alatt olyan 200 ezer forintot, és még eladnám a mostani biciklimet is mellé. Viszont addig meg a dobra nem tudnék költeni. Szerintetek mit tegyek? Az a baj, hogy mindkettőt hamar kell kezdeni, mondjuk ezt meg is tettem, csak a folytatással lesz baj. Mert az egyik miatt most csúszni fog pár évet a másik. Arra is gondoltam, hogy először gűjtök a biciklire, mert az mégis csak egy nagy tétel, aztán utána a cintányérokat meg meg tudom venni külön külön is. Ti melyiket választanátok a helyemben és miért?
2020. ápr. 7. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha belegondolsz abba, hogy a dobolás nemcsak az eszközök megvásárlását jelenti, hanem próbaterem bérlést, vagy egy hangszigetelt helyiség kialakítását, akkor a bicajozás máris olcsóbb hobbi. Ráadásul az kivisz a szabadba is.
2020. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is igaz, de helyet tudtam magamnak szerezni már, ahol egyelőre tudok dobolni. Amúgy 16 éves vagyok.
2020. ápr. 7. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Dolgozz annyit, hogy mehessen mindkettő. A párom például rajzol-fest, énekel és táncol. Egyik se olcsó mulatság, főleg hogy kiállításai vannak, fellép, a tánccal még versenyez is. Mindet szorgalmasan csinálja (az én fölösleges pénzemből, mert én meg annyit keresek programozóként, hogy nem tudok mit kezdeni vele).
2020. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Tipp: fényképezést. ;)
2020. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, tavaly nyáron is voltam dolgozni, és elég jól jött
2020. ápr. 7. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Válaszd a sportot! Egészségedre nézve az sokkal jövedelmezőbb, mint a dobolás. Az egészség pedig a legdrágább kincs.
2020. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A sportot. Rugalmasabb és szükségesebb szerintem.
2020. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket se engedd el :) . A dobolás alapjait tudod sz_r cuccokkal is gyakorolni, az ütemek begyakorlásához nem kell jó hangzás alapvetően. Úgy veszem ki a válaszaidból, hogy még tanuló vagy. Majd később, ha lesz saját kereseted, egyszerűbb lesz a hobbikhoz szükséges eszközöket beszerezned.
2020. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ötvözd a kettőt.
2020. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!