Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újrakezdeni az egyetemet?

Újrakezdeni az egyetemet?

Figyelt kérdés
Már két évet jártam egy szakra, de egyszerűen utálom. Majdnem egy évig próbáltam megszeretni, de nem ment. Ha újrafelvételiznék máshova, van tervem, hogy hova, miért és hogyan, de akkor 21 évesen kezdeném újra az egészet... Félek, hogy ez visszavetne az életben vagy nem is tudom...

2020. ápr. 27. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az jobban visszavetne az életben, ha nem próbálnád meg.
2020. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem abszolút nem gáz, van aki kihagy egy évet, van aki passzívan van ergo csak van. 21 egyáltalán nem vészes, volt nekem is 21 éves gólyatársam sőt a szobatársam is dettó.

Igen, elment erre 2 éved, egyedül ez a negatív benne de az életben semmiképpen nem vet vissza, tapasztaltál, barátkoztál, nem lesz ismeretlen a terep.

2020. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
20 évesen érettségiztem, nem buktam soha, akkor én, mit mondjak, ha még halasztottam is egy évet. Ne vedd ennyire vérre, nem minden a diploma, hogy ezért stresszelj rajta
2020. ápr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Jó vicc.

21 évesen miről lennél legkevésve?

Én most 32 évesen tolom.

2020. ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen kezdtem az egyetemet (mert abban az évben érettségiztem én is), de aztán én is újrakezdtem máshol, szintén 21 évesen.:D
2020. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól értem, azért éreznéd hátrányban magad, mert 21 éves vagy? Én is 21 vagyok és idén kezdem az egyetemet... (tavaly érettségiztem, idén pedig kihagytam egy évet). Továbbá van egy ismerősöm, aki szintén most jelentkezett egyetemre 29 évesen. Ne parázz ilyen felesleges dolgokon! Tedd azt, amit helyesnek látsz.
2020. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Én most vagyok másodéves, de én sem szeretem amit tanulok. Amint végzek megyek tovább mást tanulni ami érdekel. Nálunk tele van az egyetem idősebb 30-40 évesekkel, szóval nem vagy elkésve.
2020. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes lehet, hogy oldják meg munka mellett a 40 évesek, hogy egyetemre járjanak..
2020. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
22 vagyok és szakváltás miatt újrakezdem, abszolút nem bánom
2020. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20 évesen érettségiztem mert évvesztes vagyok+nyekes voltam aztán 1 évet kihagytam majd nem sikerült

22 évesen kezdtem és nem igazán érzek semmi rosszat

Van 30+ évfolyamtársam is,itt már nem az van mint gimiben,hogy 21.életévig járhatsz csak nappalira

2020. ápr. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!