Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az észbontók...

Az igaz, hogy az észbontók című műsorban azok akik a kérdésekre válaszolnak, ennyire buták, műveletlenek?

Figyelt kérdés
Nem inkább az az igazság, hogy csak hülyének tetetik magukat? Számomra ez hihetetlen... 2020-ban ennyire műveletlen emberek éljenek... Elfogadható kinézettel.

2020. ápr. 28. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Aki már egy ideje itt olvasgat a gyíkon, az miért gondolja,

hogy azok ott a tv-ben csak eljátsszák a tudatlant??!


A kérdéseik alapján innen is igen sokan bekerülhetnének a műsorba.

2020. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
44%

Bocsi ha letörök bárkit is, de az általános sulimból vagy 10-en voltak a műsorban és sok pénzt kaptak érte.

Ofő órán néztük néha, és ott mondta a tanárunk, hogy pár "szinész" a suli diákja volt (mind okos, jótanuló) :)

2020. ápr. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%
Egyetemen vegzett csoporttarsam szerepelt benne nemreg! Ez szerintem mindent elmond :) Es egy muvelt, okos lanyrol van szo.
2020. ápr. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg csalásról van szó! Semmit nem ér így... Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 29. 07:34
 15/27 anonim válasza:
58%
Én is ezen gondolkoztam, hogy valószínűleg csak megjátsszák. Különben hogy keresnek rá statisztákat? Ha nem vagy okos, és eléggé műveletlen vagy de szeretsz szerepelni akkor jelentkezz? Elég hihetetlen, főleg hogy pont ezek a nem túl okos emberek általában azt gondolják magukról, hogy minimum egy Einstein veszett el bennük.
2020. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
35%
Sok kerdesnel egyebkent azt is megmondjak nekik szerintem, hogy milyen baromsagot mondjanak. Neha annyira adja magat a kerdeshez kotheto baromsag, h mar atlatszo.
2020. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Viszont, aki ilyen csalásban részt vesz, miféle önbecsülése van? Persze, minden résztvevő erkölcstelen, ezt nem nehéz megállapítani. Nyomorultak...
2020. ápr. 29. 13:48
 18/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem csalas, ilyen a szorakoztatoipar. Az x-faktor, konyhafonok stb is mknd meg van szervezve. Elore megirt forgatokonyv alapjan.
2020. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
#18! Úgy látom, nem érted a különbséget! A csalás attól csalás, hogy igaznak tüntetik fel!! Ha elmondanák, hogy ez egy előre kitalált műsor, akkor rendben lenne. De ezt úgy kezelik, mintha tuskók lennének a szereplők! Ez így enyhén szólva sz.r!!!
2020. ápr. 29. 16:02
 20/27 anonim ***** válasza:
35%
Ha elmondanak, hogy csak megjatsszak magukat, nem lenne musor. Nem mondjak ki, hogy igaz es azt sem hogy kamu, mindenkinek a sajat fantaziajara van bizva. Akinek meg nem tetszik nem kell neznie. En sem nezem, amiota tudom h kamu.
2020. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!