Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy az észbontók...

Az igaz, hogy az észbontók című műsorban azok akik a kérdésekre válaszolnak, ennyire buták, műveletlenek?

Figyelt kérdés
Nem inkább az az igazság, hogy csak hülyének tetetik magukat? Számomra ez hihetetlen... 2020-ban ennyire műveletlen emberek éljenek... Elfogadható kinézettel.

2020. ápr. 28. 20:26
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
De létezik tisztesség is... Vagy nem?
2020. ápr. 29. 16:16
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el vannak ekkora gyökerek is. Szerintem 70%nak nem kell megjátszani, csak gondolj azokra akik sokat lógtak az órákról, meg sminkeltek magyar közben stb.


Pl. Egy szegényenn faluból ahol alap tv adás van ott úgyse nézik,meg neten se találják meg. Nem tudom mennyit kapnak valahol azt olvastam 10-20 ezer körül, van akinek ennyiért megéri leégetni magát vagy még dicsekszik, hogy hiába volt hulye ő benne volt a tv-ben...

2020. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%

Tudom, hogy itt mindenki igen jól értesült, és mindenki ért a vírushoz, a focihoz és a tv műsorok szereplőit személyesen is ismeri, vagy minimum a rokona....


A tv-nél dolgozom, ezért mindenkit ki kell ábrándítanom aki kamunak gondolja.

Sajnos valósak a reagálások, valós szereplőkkel.

Mindössze egyetlen kikötés volt, hogy nem szabad alázni, hülyézni stb... a válaszadókat.

A Youtube-on visszanézhetőek az előző évadok is.

Sajnos egyetemisták is voltak már és lesznek is mert van jelentkező bőven.

2020. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%
Utolso: ezt maximum akkor tudhatnad, ha szerepeltel a musorban vagy a musoron dolgozol. Ha meg ott dolgozol, nyilvan nem mondhatnad el, h kamu mert titoktartasit iratnak veled ala, ahogy a szereplokkel is ;) de a diplomas, muvelt egyetemi szaktarsamnak kb egy nyolcosztalyos cigogyerek szerepet kellett eljatszania.
2020. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%
Hát persze!
2020. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
26%
Vicces, hogy kijelented szarkasztikusan, hogy tudod, hogy itt mindenki mindent tud, erre te is elkezdesz okoskodni, mert te a tv-nél dolgozol :D
2020. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hiszem el hogy ez igaz. Még pedig azért mert magamból indulok ki. Semmi közöm Magyarországhoz,(jó most már itt élek) és nem is magyar iskolába jártam. Viszont a net világában az ember olvasgat, és mindig csurran-cseppen némi információ. Mivel ahogyan néztem én is tudtam válaszolni kérdésekre (tanulasnak is jó) , mert eszembe jutott, hogy en ezt mar olvastam vagy hallottam valahol. Igy nem hiszem el, hogy akik itt is élnek, tanulnak, ide születnek nem hiszem el hogy nem tudják. Bár sokszor látni hogy az egyik önbizalom hiányos okos, a masik a brutal magabiztos buta. Es a buta győzedelmeskedik 😁
2021. febr. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!