Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem keres görcsösen...

Kornikus00 kérdése:

Aki nem keres görcsösen társat, arra hamarabb rátalál egy kapcsolat? Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Tudományilag bizonyított? Vagy ezek a tapasztalatok? Vagy ezek ilyen biztató, mondások?


Mi az igazság?


2020. máj. 6. 13:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire 😂
2020. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Ha társat akarsz, keresned kell. Ha nem keresed, nem lesz.
2020. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ha társat akarsz keresned kell. De nem görcsösen, es ez a kulcs. Mert az meghatározza a kisugárzásod
2020. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem igaz. Sosem voltam kevésbé/jobban görcsös mikor rám talált egy kapcsolat. Azt bírtam a legjobban az olyan tanácsokat, hogy még érnem kell. 30fölött,mikor 14 éveseknek kapcsolatuk van. Pff

Ezek ilyen ostoba szólamok, amik bölcsnek hangzanak.

2020. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Én egy évig társkeresőztem, mire találtam valakit, aki aztán 7 évig velem volt. Nagyon érdekes volt a társkeresőzés, könyvet lehetne írni belőle:) Akikkel randiztam, hát roppant szórakoztatóak voltak:) Az egyik azt írta, milyen emberek vannak, neki volt olyan jelentkezője, akinek hiányzott a fél fogsora, erre mikor én találkoztam vele, neki meg fekete volt az összes foga.
2020. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek olyasmiket várnak el a leendő partnerükről, amikkel maguk sem rendelkeznek.
2020. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
A görcsösség elriasztja az embereket, ezért mondják azt, hogy ne keress görcsösen társat. Én sem ismerkedek azzal, akin egyértelműen látszik, hogy mindegy, ki a másik, csak nő legyen.
2020. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom ez érdekes. Az hogy neted ismerkedek, mennyire számít görcsösségnek szerintem nem.

A görcsösséges keresés ott kezdődik hogy minden lányhoz oda menni. Vagy nem tudom már hol kezdődik

2020. máj. 6. 14:51
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Aki magányos, az görcsös, pont. Ezen nem fog semmilyen Coelho idézet meg semmi segíteni. Magamon is érzem,most,hogy boldog kapcsolatban vagyok,mennyit számít. Nem a meditáció oldja meg, hanem ha valaki szeret minket olyannak, amilyenek vagyunk. Görcsösnek is akár. Senki sem tökéletes.
2020. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2020. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!