Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem keres görcsösen...

Kornikus00 kérdése:

Aki nem keres görcsösen társat, arra hamarabb rátalál egy kapcsolat? Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Tudományilag bizonyított? Vagy ezek a tapasztalatok? Vagy ezek ilyen biztató, mondások?


Mi az igazság?


2020. máj. 6. 13:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nekem addig volt rossz, amíg tovább nem léptem azon a szakításon, ez hosszabb idő volt, mert más problémám is volt abban az időszakban, államvizsga, munkanélküliség, szüleimmel konfliktusok. Utána fel tudtam engedni, és már a nyaggatókat is le tudtam rázni, akik szeretnek bepróbálkozni, hogy mikor lesz már valaki, mikor akarok szülni... stb. :-)

Tudom, mit akarok, tudom, hogy én mit tudok egy kapcsolatba adni, tudom, mit tudok tolerálni és mit nem.

2020. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Na jó. Egy nőnek azért nem ilyen nehéz!
2020. máj. 6. 17:04
 23/26 anonim ***** válasza:
Mi nem nehéz?
2020. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Egy nőnek szerintem nehezebb,pont azért,amit a kollegina említ, hogy szülni KELL és mindenki ezzel jön, de tényleg mindenki, olyanok is,akikkel 10 évben egyszer beszél az ember.
2020. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok társkeresőn, de például élből kerülöm azokat, akiknek az adatlapjukon szerepel az, hogy a "hagyományos családmodell" hívei és hasonlók. Mert ezeknél általában kiderül, hogy ez alatt azt értik, hogy a férfi dolgozik, a nő szüljön x gyereket, még véletlenül se keressen többet a férjénél, de azért dolgozzon is, meg vigye a háztartást egyedül. Köszi, ebből nem kérek. Az én szüleimnél sem volt már ez divat, náluk közös háztartásban a házimunka közös, és max a hozzáértésük függvénye, ha valamit csak az egyikük csinál, de nem szégyellnek szakembert hívni, ha valamihez nem értenek, nem próbálnak Mekk mesterkedni. És azért én a mai világban értelmiségiek között is látom ezt a "hagyományos családmodellt" előnyben részesítőket, akik elvárják, hogy a férfi ki legyen szolgálva.
2020. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Egy nőnek azért nem nehéz! Mi nehéz csak választania kell. Ha komoly kapcsokatra nehezen is talál, de randikat összetud hozni, vagy egy éjszakásakat, azokból már több az esély hogy ne maradjon útod nélkül, és ha egy nőnek akadnak jelentkezők, már pedig egy nőnek mindig akad, abból több az esély hogy ne pusztuljon meg egyedül.



De ez az én véleményem. Úgy hogy hoába siránkoznak, a helyzetük messze nem olyan borús mint egy férfinek.

2020. máj. 6. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!