Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem keres görcsösen...

Kornikus00 kérdése:

Aki nem keres görcsösen társat, arra hamarabb rátalál egy kapcsolat? Ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Tudományilag bizonyított? Vagy ezek a tapasztalatok? Vagy ezek ilyen biztató, mondások?


Mi az igazság?


2020. máj. 6. 13:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%

"Aki magányos, az görcsös, pont." - Igen, de ez nem függ attól, hogy párkapcsolatban élsz-e vagy nem. Tehát például ha egyedülállóként is tudsz teljes életet élni és nem a társtalálás az egyedüli célod, vagy életed fő célja, akkor nem leszel görcsös társkereső.

Szóval én úgy vagyok vele, hogy jól elvagyok egyedülállóként is, dolgozom, eltartom magam, elszórakozok a kutyámmal, madaraimmal, túrázok (ha van rá lehetőségem), kocogok, olvasok, játszok... stb. Nem kell társ bármi áron, ha találok egy hozzám passzoló társat, akivel kölcsönösen jó együtt lenni, örülök neki, de attól, hogy nincs éppen senki ilyen, nem vagyok kétségbe esve, nem vagyok boldogtalan.

2020. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

11


A korodat elárulod? Mert nem mind egy hányéves az ember

2020. máj. 6. 16:00
 13/26 anonim ***** válasza:
25%
Hát én is elvoltam egyedül, volt hobbim,munkám, voltak barátaim, céljaim, még pénzem is, de esténként kvra magányos és szomorú voltam. Nekem ne magyarázza senki ezt a légy teljes ember egyedül-t mert X év egyedüllét után nagyon nem hiányzik az ilyen bölcsesség.
2020. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok
2020. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
39%

"Nekem ne magyarázza senki ezt a légy teljes ember egyedül-t mert X év egyedüllét után nagyon nem hiányzik az ilyen bölcsesség."


Több, mint 10 éve vagyok egyedül, és teljes ember vagyok így is, nekem nem kellenek olyanok, akik csak addig teszik a szépet, míg bejutnak a fehérneműmbe, vagy akiknek pótmama kell, mert egyedül még egy vajas kenyér megkenése is nehezükre esik.

2020. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%
Bocs de te nagyon frusztráltnak hangzol, nem úgy,mint aki boldog. Én mindig is szerettem a férfiakat, akkor is, amikor egyedülálló voltam és szenvedtem a magánytól.
2020. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%

Csak be akarod magyarázni, mert nem hiszed el, hogy így is lehet valaki kiegyensúlyozott. :-D

Semmi bajom a férfiakkal, de nem hagyom magam kihasználni, és az ilyeneket már az elején elhajtom. :-)

2020. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Viszont ha így is van, akkor sem igaz a kérdésben szereplő mondás, hogy aki nem görcsöl, annak hamarabb lesz társa. Lám itt vagy te, aki nem görcsölsz, 10 éve egyedül, én meg aki esténként szenvedett, boldog kapcsolatban. Ezzel meg is válaszoltuk a kérdést ;)
2020. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Én már 15 éve szenvedek. Voltak benne görcsös idők, nem görcsös idők! De ez a nem görcsös időt nem úgy kell elképzelni hogy betegesen kerestem. Hanem rossz volt. Most is rossz de keresem mindenáron.
2020. máj. 6. 16:31
 20/26 A kérdező kommentje:
Vagyis nem keresem minden áron.
2020. máj. 6. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!