Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom egyre igénytelen...

Csak én látom egyre igénytelenebbnek a youtubereket?

Figyelt kérdés

Mindenki csak zabál és abból csinál videót, hogy tömi a majmot (pl. maris, klau, barbi), játszik pár órát a gépen (pl. mmegintkitty), csöcse van, kiskutyája és nem politizál és amúgy sincs mondanivalója és erre büszke (fionabones) vagy iszik mint egy paréj (herby, krisztián stb). És akkor siránkoznak, hogy nehéz a youtuberek élete (pl. Kim elmondta hogy van olyan hét amikor 5 órát is kell vágnia a videót, jajj de sajnálom a napi 9 óra melóm mellett).

Most csak pár példát hoztam. Mindegyiküket néztem egy ideig de már senkit sem követek, néha viszont feljönnek a videóik az ajánlások közt és látom, hogy a tendencia semmit sem változott, csak roszabb lett.



2020. jún. 3. 14:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Én már jó ideje nem nézek magyarokat, nem nagyon találtam olyat aki megfogott volna.

Viszont külföldieket sokat nézek, pl: Try Guys, Kubz Scouts, Grazy Grace, Sherliza Moé és itsjinakim.

2020. jún. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Fiona tényleg elég butuskának tűnik, de legalább fiatal, és vannak fehérneműs képei.

Amúgy egész csatornáját a kinézete viszi, még pár év, és a kutyát nem érdekel majd, miket hablatyol.

2020. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Most már tényleg meg fogok nézni pár külföldit is, jó sokat ajánlottatok itt és tényleg kíváncsi lettem. 19-es, imádom a kamionos videókat pedig lány vagyok :) Valamiért rákattintottam egyszer egy ilyen videóra és nem tudtam abbahagyni. Jobban izgultam, hogy sikerül e bevenni a kamionos vezetőnek egy éles kanyart Rotterdamban mint bármilyen horror film alatt. Olyan érzés, mintha a vezető mellett ülnél.
2020. jún. 13. 17:08
 24/26 A kérdező kommentje:
Fiona nagyon dekoratív lány (bár ez nem kor függő) de valóban sztereotíp és fingja sincs sokszor arról sem, mi folyik körülötte.
2020. jún. 13. 17:13
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs min csodálkozni, úgy gondolom. A YouTube nemcsak a televízió, hanem más médiaportálok (pl. rendkívül igényes női magazinok) helyét is átvette részben. A női YouTuberek 90%-a ugyanazt az igényt szolgálja ki, amit akkor érzel, amikor fellapozol egy Cosmopolitant mondjuk; sminkvideók, pasis történetek, haul, termékek bemutatása. Ez a “barinős, pletyizős” stílus ugyanazt az érdeket képviseli; azt a (hamis) élményt, hogy egy kolléganőddel/barátnőddel/futó ismerősöddel beültetek egy presszóra a cukrászdába és kitárgyaljátok az élet legnagyobb problémáit (fogyás-pasik-Glamour napok).
2020. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
igen :D
2020. jún. 28. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!