Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom egyre igénytelen...

Csak én látom egyre igénytelenebbnek a youtubereket?

Figyelt kérdés

Mindenki csak zabál és abból csinál videót, hogy tömi a majmot (pl. maris, klau, barbi), játszik pár órát a gépen (pl. mmegintkitty), csöcse van, kiskutyája és nem politizál és amúgy sincs mondanivalója és erre büszke (fionabones) vagy iszik mint egy paréj (herby, krisztián stb). És akkor siránkoznak, hogy nehéz a youtuberek élete (pl. Kim elmondta hogy van olyan hét amikor 5 órát is kell vágnia a videót, jajj de sajnálom a napi 9 óra melóm mellett).

Most csak pár példát hoztam. Mindegyiküket néztem egy ideig de már senkit sem követek, néha viszont feljönnek a videóik az ajánlások közt és látom, hogy a tendencia semmit sem változott, csak roszabb lett.



2020. jún. 3. 14:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%

Valóban. Én az ilyen vloggereket vagy minek hívják nem követem. 1-1 videójukat megnézem ha sok szabadidőm van és bent van az ajánlásokba csak úgy kíváncsiságból, de egyet sem tudok igazán végignézni mert egyszerűen nem fog meg semennyire.

Én egyedül a szerelős videókat nézem magyart meg külföldit vegyesen, meg különféle bemutató videókat, és ennyi. Ha valamit vásárolni készülök és utánajárok előtte hogy milyet érdemes, hogyan működik, mennyire vált be akkor szoktam keresni 1-1 videóst aki csinál egy unboxing és egy teszt videót arról hogyan van az egész és ennyi. De az ilyen unalmas szerintem unalmas vloggerek akik zabálnak, isznak, beszélnek mindenről ezeket nem tudom értékelni mert nem érdekel. Az ilyen alpári igényetelenektöl meg rosszul vagyok mint Herby, Molnár Krisztián, Bartos és társaik.

Most nem fogok mindenki dicsérni meg fikázni itt, de abban én is egyet értek hogy már egyre kevesebb a minőségi youtuber, vagy aki egyáltalán megpróbál minőségi tartalmat gyártani.

Nekem jobban tetszenek azok akik egyszerű módszereket alkalmaznak például megszerelnek autón valamit, azt felveszik a létező legjobb kameraszög állásba hogy lássam meg elmagyarázzák mit hogyan kell stb... és ennyi, és nem pofáznak feleslegesen az életükről és nem kell egyfolytában a pofájukat bámulnom, hanem tényleg a lényegre mennek rá.

De nem vagyunk egyformák, van akinek ez kell, van akinek az.


Addig lesznek ilyen videósok ameddig van rá nézettség, és van nem is kevés.

A külföldiek valóban értékesebbek minőség terén, de ennek is megvan az oka, ott arra van nagyobb igény.

2020. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Hát arányaiban szerintem olyan 2017-2018 között sokkal több igénytelen tartalom volt. Ma már ahogy nézem nincsenek olyan trending videók, mint hogy pisiltél-e már be nyilvános helyen...
2020. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Színvonal.
2020. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Ott a három pötty, rákattintasz, van ilyen "Ne ajánld mán ezt a fost" vagy hasonló menüpont, külön csatornát is száműzhetsz így. Probléma hellóvan.
2020. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%

tessék itt egy igényes magyar csatorna. Tippek a jobb élethez, a bőséghez, hogyan legyél egoista malac, aki húst mer enni az sz.r ésatöbbi:)

https://www.youtube.com/user/CrystalMakeupStudio/videos


Amúgy viccen kívül, ha érdekelnek jó csatárnák, külföldiek közül szerencsére sok igényes van.

Magyarok közül max a Vidman és a Pamkutya, de olyan ritkán jönnek videók, persze sok meló van vele :)

2020. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
83%

Szerintem a két legigényesebb magyar youtube csatorna az az Otherworld (azon belül is a Gorefest), és a RetroShock. De ide lehet még sorolni Paul Street-et is. Csakhogy, ezekkel az a probléma, hogy egy konkrét közönséget céloznak meg (esetünkben a horror), ezáltal kevesekhez jut el.

Az általad felsoroltakból szívesen nézem Marist meg Fionát. Azért Maris videói sem abból állnak, hogy csak zabál - ott a Furcsa amcsi/ázsiai kaják sorozata; lehet hogy ez neked csak "zabálás", de közben tényleg tök érdekes kajákat csinál, amikkel később te is elszórakozhatsz. Plusz nemrég kezdte el azt, hogy a 5 minutes craft-os videókból kipróbál párat, hogy melyik az, ami valóban hasznos. Fiona videói közül a legjobb az, amikor a barátnőjét próbálja magyarul tanítani, sajnos abból kevés van. Viszont - bár mondanivalója tényleg kevesebb, mint régen - én szívesen hallgatom, hogy egy külföldi magyarul beszél, már csak ezért is szeretem.


Tudom, sokan utálják, mert "méjnsztrím", de szerintem Dancsó is elég jó. Görbe tükör a társadalomnak.

2020. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a Tanulom magam és a Tízes lista a két kedvencem, amiket bármikor szívesen hallgatok.
2020. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az ajánlásokat! Tényleg megnézem őket!
2020. jún. 5. 14:19
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

"amúgy sincs mondanivalója és erre büszke (fionabones)"


ezzel sajnos egyet kell értenem, csak az baj, hogy neki ez nem tűnik fel, mert ugye cuki és fiatal, és emiatt sok férfi megnézi. am semmi érdekes nincs benne azon kívül, hogy tud magyarul és feltolja a melleit.


de miért, Zsíros Deszka pl. érdekes? Igen, de csak azért, mert Japánban él, egyébként fárasztó és unalmas lenne a tag.

Nálam a legalja Turi Tamás, az az ember teljesen átlagos képességű, unalmas ember, akinek a videón pár perc alatt elálmosodom.



egyébként sztem nem is az unalmas trash videósokkal van a legnagyobb baj, hanem az olyan felszínes tudású "szakértőkkel", mint mondjuk Rulek Zoltán. Ő is ért bizonyos dolgokhoz, elsőre hitelesnek is tűnik, de táplálkozás témában kifejezetten veszélyes tanácsai vannak, gőze nincs a témáról.


Vannak azért jó videósok, Paul Street vagy random nem rossz, meg kamionos videókat is szoktam.

2020. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Amióta Fionáról kiderült, hogy a tipik sztereotíp ostoba amerikait testesíti meg, aki mindent elhisz Trumpnak és utálja az ázsiaiakat, mexikóiakat és gyakorlatilag minden kisebbséget - holott ő is egy bevándorló abban az országban -, azóta nem vagyok hajlandó megnézni tőle semmit.
2020. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!