Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Loptatok már valamit boltból?

Loptatok már valamit boltból?

Figyelt kérdés

Tegnap este barátokkal iszogattunk, és egy doboz sört véletlenül fizetés nélkül elraktam a kisboltban. Tényleg teljesen véletlen volt, minden mást kifizettem én és a barátaim is, csak valamiért részegen azt az egyet a taskamba raktam el a kosár helyett.


Mindenesetre amikor fel ora mulva észrevettem, hogy elloptam valamit, akkor a társaságból mindenki elkezdte mesélni hogy miket loptak már boltból szándékosan, mindenkinek volt egy ilyen sztorija legalább kiskorából, teljesen lehaltam.


Ez tényleg ilyen általános? Ti loptatok már? :D


2020. jún. 7. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer lejárt szavatosságú dolgot sikerült vennem, mikor visszavittem, akkor meg még ők hepciáskodtak, hogy miért nem figyeltem jobban. Vártam egy órát, bementem újra, és önhatalmúlag kicseréltem. Egyesek szerint ez is lopás.
2020. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Barackoshányás ***** válasza:
Persze, velem is megesett kiskoromban. Ma már nem merném
2020. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem, es nincs is szandekomban.

Olyan volt, hogy a sarki kisboltban a kasszas elfelejtette beutni a csokimat, es azt mondta, majd ha legkozelebb arra jarok kifizetem. (kartyaval fizettem, es ott van egy minimum osszeg a kartyas fizeteshez)

Ugyhogy 2 nap mulva mentem, es kifizettem, o meg csodalkozott, hogy milyen becsuletes vagyok.


Persze nem, csak nem tudtam, hogy fog-e emlekezni ra, vagy sem.

Mert valami miatt olyan emberek is emlekeznek az arcomra, akikkel tobb eve egyszer talalkoztam.

2020. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen :D

Nekem nagyanyám kis boltban dolgozott mint eladó. Téli estéken amikor már sötét van nagyapámmal mindig felmentünk elé, mert félt egyedül hazajönni. Mindig úgy mentünk, hogy zárás előtt egy órával. Nagyapám ilyenkor elhozott estére egy üveg bort magának (nyilván az ki lett fizetve). Én pedig mindig azt csináltam, mikor nagyanyám nem látta, hogy levettem a polcról a cukorkát, kibontottam, ettem belőle pár darabot, majd visszatettem a polcra a hiányos dobozt :DDD

De volt olyan is, hogy a raktárból ettem lejárt csokit. Sose derült ki egyik se :D

2020. jún. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
A boltból loptak el engem.
2020. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tolvaj haramia voltam gyerek koromban: akkoriban hajnalban a kozertek ele ki volt teve a friss pekaru es a friss tejtermek. Hajnalban jartam edzesre es utkozben megreggeliztem :) (utolagos bocsika!)
2020. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A szatyrot nem szoktam lehúzni a Tesco önkiszolgáló pénztáraknál. Hivatalosan ez is lopás.
2020. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer hasonlóan jártam mint te, visszont én öcsémmel beszélgetttem józanon. Egy teli kosár dolgot vettünk egy közeli CBA-ban, volt a kezemben egy szatyor és melledte egy nagy tasakos mosópor. Kint a bolt elött eset le nekem és öcsémnek is, hogy a pénztáros nem ütötte be a mosóport. Én komolyan megkérdeztem az öcsémet, aki szintén nem lopott se elötte, és addig amíg egy városban éltünk utána sem. De leszavazott. Így egyszer fizetés nélkül hoztam el valami kiskamaszként.
2020. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szándékosan soha. De volt egy olyan vagy 10 éve hogy fogarasi úti tescoban bevásároltunk a balatoni útra és a 2 karton sört 1 doboznak húzta le a kasszás. Nem tünt fel mert így is 40 ezret hagytunk ott mindenre. Majd haverom fizetett és siettünk le balatonra. Lent este elővettük a blokkot hogy szétdobjuk a költségeket. És akkor vettük észre hogy hoppá 1 doboz kivételével kb jóhiszeműen, de jogellenesen elemeltünk 2 karton sört. De eszünk ágában se volt vissza autózni emiatt.
2020. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!