Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Loptatok már valamit boltból?

Loptatok már valamit boltból?

Figyelt kérdés

Tegnap este barátokkal iszogattunk, és egy doboz sört véletlenül fizetés nélkül elraktam a kisboltban. Tényleg teljesen véletlen volt, minden mást kifizettem én és a barátaim is, csak valamiért részegen azt az egyet a taskamba raktam el a kosár helyett.


Mindenesetre amikor fel ora mulva észrevettem, hogy elloptam valamit, akkor a társaságból mindenki elkezdte mesélni hogy miket loptak már boltból szándékosan, mindenkinek volt egy ilyen sztorija legalább kiskorából, teljesen lehaltam.


Ez tényleg ilyen általános? Ti loptatok már? :D


2020. jún. 7. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Never.
2020. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem, de volt egy pasim, aki kényszeres lopkodó volt, kb egy szög nem maradhatott az asztalon, mert mire elfordultál, meg vissza már nem volt ott. Utáltam vele boltba menni, mert rendszerint lopott kindertojást, konyhai kést, szemüveget, stb az anyja ugyanezt csinálta. Rövid időn belül ott hagytam. A legszebb az egészben az, hogy magyar volt, volt egyszer roma pasim is, de az érdekes módon nem csinált hasonlókat. Én egyébként magyar vagyok, és nem szokásom lopni.
2020. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!