Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit loptatok már a munkahel...

Ti mit loptatok már a munkahelyetekről?

Figyelt kérdés
És mi a munkátok ?
2017. máj. 3. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Semmit.
2017. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Néhány tollat. Sajnos előfordul, hogy a zsebemben marad hazafelé egy-egy :(
2017. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
soha semmit.
2017. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Már megvolt a rendszerváltás, elvtárs. Ma már nem divat csak úgy hazavinni egy csavarhúzókészletet, vagy 2 csomag papírt az irodából.
2017. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én loptam. Ami most hirtelen eszembe jut: tollat, papírt, naptárat, borítékot, hibajavítót, vonalzót. Ha az is lopásnak számít, akkor nyomtattam és fénymásoltam is már a cégnél, ha épp kellett valami otthonra vagy a suliba, volt olyan hely, ahol több száz oldalt.
2017. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
91%

Pár dolgot már hazavittem de SOHA nem loptam SEMMIT!

A gyár a miénk, vagy mifene ;)

2017. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Toll már maradt nálam véletlenül. De az a kék-fehér csíkos bic toll, amiből százasával rendelünk. Amikor szóltam, hogy véletlenül hazavittem, legyintettek, hogy van belőle elég.
2017. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Hosszú évekig metróvezető voltam, de még egy fél metrót se tudtam soha hazavinni :-) Még egy kerék se fért el se a zsebemben, se a hátizsákomban.
2017. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Egyszer kinyomtattam egy online vásárolt vonatjegyet.
2017. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk a gyárból (termelés) szoktak ezt-azt elvinni, de főleg maradékot/selejtet/szemetet esetleg maszek munkát végeznek. Szerintem tudja ezt a vezetőség is, de nem zavarja őket, mivel fölösleges dolgokról van szó, további megmunkálás szempontjából.

A fizetések és juttatások egyébként is minimálisak (a környékhez viszonyítva), így itt csak "fizetés kiegészítésnek" hívják. :)

2017. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!