Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha leszólít valaki az utcán,bá...

Ha leszólít valaki az utcán,bárhol, hogy pénzt kérjen,szoktàl adni?

Figyelt kérdés
Engem napi szinten megtalàlnak az ilyen alakok és tele van a hócipőm, hogy ennyire gàtlástalanok. Nekem se sok pénzem van,nem tudok adni.

2020. jún. 12. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam adni. A legújabb taktika, amivel az érzelmekre hatva próbál pénzt kicsikarni a koldusmaffia, az mostanában az (legalábbis errefelé), hogy egy iskolatáskás lányt küldenek az utcára, aki mindenkinek azt mondja, hogy elfelejtett kajapénzt hozni a suliba otthonról, ezért adjak már egy kétszázast, hogy ne haljon éhen. Nem adtam, mert rossz érzésem volt. Másnap ismét láttam szinte majdnem ugyanott, ugyanabban az időben. Több emberhez is odament. Azóta mindig gyanakszom, bárki jön oda hozzám, és megfogadtam, hogy többet nem adok senkinek.
2020. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 A kérdező kommentje:
Amszterdamban több ilyen nyomorult van,mint Pesten. Állandóan összefutok egy ilyen genetikai hulladékkal. Általában szó nélkül tovább megyek,de volt olyan is,akit leanyáztam,meg bemutattam neki. durván kell bánni velük!
2020. jún. 18. 08:21
 33/77 anonim ***** válasza:
100%
Vagy van még az a fajta, aki közli, hogy terhes és elfelejtett pénzt hozni magával, viszont mindjárt elájul, muszáj lenne ennie meg innia valamit. Ezzel a dumával a Deák téren találkozom sokszor.
2020. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:
#33 én biztos,hogy hasba rugnám. Így is elég van ebböl az undorító népfajból. 12 évesen már terhesek a ribik.
2020. jún. 18. 08:24
 35/77 anonim ***** válasza:
100%
:D a Móricz Zsigmond körtéren szokott ülni egy szőkére festett hajú nő, tolószékben. A lépcsőnél szokott kéregetni az Allee előtt. Múltkor elfutott mellettem. Gyorsabban szalad, mint én. :D lehet valami isteni csoda történt...🤔
2020. jún. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem sem adnának, ha kéregetnék. Talán még utcazenésznek adnék is.
2020. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy te is éppen kérni akartál tőle 1500ft-ot, mert cigire kellene;))

Eddig még egyik sem adott sajnos, nem értem miért..., de többet sem kérdeztek meg újralátva, valamiért megjegyeztek:DDDD

2020. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
100%

En azota miota köszönöm helyett azt kaptam hogy mennyi az idö? Az a tipikus hogy kapjam elö a telefonomat hogy lecsekkolja..


"Azt a kezet harapjàk amelyik eteti"


Mondjuk ez nem csak koldusokra èrvényes, csak nem akarok politizàlni tàrsadalmunkrol.

2020. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
100%
*azota nem adok
2020. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 A kérdező kommentje:
#38 ők vannak többségben. A magyar lányok is velük járnak. Ez undorító.
2020. júl. 4. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!