Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha leszólít valaki az utcán,bá...

Ha leszólít valaki az utcán,bárhol, hogy pénzt kérjen,szoktàl adni?

Figyelt kérdés
Engem napi szinten megtalàlnak az ilyen alakok és tele van a hócipőm, hogy ennyire gàtlástalanok. Nekem se sok pénzem van,nem tudok adni.

2020. jún. 12. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
74%

Elkuldom dolgozni a rohadekokat. Munka tobb van,mint munkavallalo. Segedmunkas mindig kell az epitoiparban pl vagy meki dolgozo....


Undorito,h majd meg szakadok a munkaban,ok meg egesz nap a napon fekszenek ,setalgatnak es ezutan keregetnek.


Ha senki nem ad nekik,lekopnak a kornyekrol es befejezik a keregetest.


Budan mert nincs koldus??? Mert ott keresztulneznek az ilyeneken,ugy utaljak...

2020. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 A kérdező kommentje:
#41 mert ott nem hemzsegnek a koszlidérc férgek. Nem,mintha ne lennének,de az nem olyan vészes.
2020. júl. 12. 17:40
 43/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem is merek adni, mert talán nem is hagyna békén, ha találkozok vele újra. Amúgy is (szerintem) sok a csaló, aki valójában nem is annyira csöves csak piszkos a munka nekik.
2020. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
88%

Nem!

1.) Ellenőrizhetetlen, hogy pontosan hova is kerül az a pénz

2.) Amíg előveszem a pénzt simán kirabolhatnak

3.) Komolyabb szervezetek nem az utcán várják a két lábon járó bankszámlát

2020. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
100%

Én egy jó ideje sosem adok nekik. Undorodom attól a lenéző stílustól, ahogy rámásznak mindenkire, a legkisebb alázat nélkül, és győzködnek különféle hazugságokkal, hogy miért adjak nekik, mintha alanyi joguk lenne megadóztetni engem. Igazából már támadási felületet sem hagyok nekik, nem reagálok a közeledésükre vagy a dumájukra, úgy megyek el mellettük, mintha bokrok lennének.

És nem igaz, hogy nincsenek Budán, a Móricz Zsigmond körtéren minden alkalommal rám repül 2-3, amikor átmegyek a körház mellett vagy állok a megállóban.

Emlékszem, nagyon régen, amíg kedvesebb voltam velük, egyiknek adtam 60 Ft -ot 20 ft -osokban (ez volt az összes apró a zsebemben), erre dühösen szétszórta az aluljáróban. Akinek ennyire nem kell 60 Ft, az ne sajnáltassa magát.

2020. aug. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Engem is folyton megtaláltak egy időben, aztán megtanultam rondán nézni

Volt, hogy egy soványka fiatal nő jött oda hozzám azzal a szöveggel, hogy kevés pénzt hozott magával, tudnék-e adni pár 100-ast buszjegyre. Aha, mondom magamban, inkább drogra vagy más vacakra kell. Se táska, se semmi nem volt nála, nem úgy festett, mintha menne valahova.

De volt már dolgom büdös kamasszal is (tenyleg büdös volt, napok óta nem tisztálkodott, szerintem meglógott az intézetből), annak se adtam, azon már egyértelműen látszott a szerhasználat. Dülöngélt, ködös volt a tekintete.

Rühellem az ilyen lecsúszott alja embereket.

2020. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
0%
40...azaz kérdező...a magyar nők a magyar férfiaké, mi egy 10 milliós népség vagyunk kb,mit akar más népség a mi nőinktől?:) az a magyar nő,aki kmmm bidám bidámmal szóba áll,az már nem magyar nő,és mehet lakni a putriba,kéregetni a 10 gyerekével...legszívesebben kitiltanám az országból..
2020. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert ha erejében lévő, munkaképes, akkor miért is adjam oda az én pénzemet, amiért megdolgoztam? Ez nem is támogatás, hanem hátráltatás, mert ha tőlem ingyen megkapja a pénzt, akkor minek is menne el dolgozni? Így sosem lép előre az életben, mástól várja a megoldást. Ha olyan embernek kell, akinek tényleg szüksége van rá, annak adnék.
2020. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
100%
Napi sokszor kérnek tőlem, szóval lehetetlen is lenne. Ha valaki szimpatikus és ül a lépcsőn akkor szoktam néha neki adni, vannak ilyen "kedvenceim" akiknek viszonylag rendszeresen adok, de csak és kizárólag nagyon öreg embereknek, akikben valami megfog. És nem úgy hogy ő jön oda.
2020. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
81%

Nem soha nem adok egy forintot sem kéregetőknek mindenki menjen és dolgozom meg a pénzért mint ahogy én is :)

Adakozni azt szoktam de nem pénzzel hanem pl élelmiszer ruha stb stb. De azt is csak úgy hogy én megyek és személyesen viszem el

2020. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!