Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz emberekkel vagyok...

Rossz emberekkel vagyok körülvéve, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Olyan állítólagos "haverok/barátok" vesznek körül, akik csak kihasználni, lehúzni akarnak. Azért vonzottam be őket régebben mert önbizalomhiányos voltam de azóta változtattam magamon és az életemen, de ezek az emberek nem tűnnek el, hiába próbálom megszakítani velük a kapcsolatot, zaklatlak vagy keverik a sz@rt a hátam mögött. Az is idegesíti őket, hogyha nekem sikerül valami és próbálnak keresztbe tenni.

A suliban sem tudok a megfelelő emberekkel ismerkedni, mert elég alja suliba járok és mondanom se kell, hogy kik járnak oda (nagyrészt c kategóriások vagy züllött emberek). Munka szintén ilyen, ott is ilyen emberek vannak, gyorsétteremben dolgozok.


Igénylem a társaságot és azt, hogy eljárjak ide-oda csak éppen olyan emberekkel, akik nem rosszindulatú érdekemberek és hasonlóak hozzám. Hol tudnék így ismerkedni? Gondoltam rá, hogy eljárnék színházba és előadásokra, ezt már amúgy is régóta tervezem de nem hiszem hogy ott lehetne csak úgy ismerkedni..


Valaki van/volt hasonló helyzetben? Mit csináljak, hogy ne az ilyen emberek találjanak meg?



2020. jún. 15. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én mindig másokon keresztül ismertem meg új embereket, olyanokon akikkel alapból jó kapcsolatba voltam.
2020. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én osztályom is nagyon gáz de találtam egy embert aki normális és utánna már nem érdekelt hogy mit mondanak/gondolnak rólam a többiek, viszont ezek a "haverok/barátok" mindig meg fognak találni, de járj el olyan helyekre ahol ezek a fajta emberek nem járnak pl:edzés, könyvtár vagy lépj be téged érdeklő klubokba...
2020. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebb én is belekeveredtem egy ilyen társaságba és hosszú ideig velük voltam. Aztán megkezdődött a suli és nem írtam nekik vissza,ha hívtak nem mentem ki velük és szép lassan eltávolodtunk egymástól. Az életem egyik legjobb döntése volt,mert ezután szereztem egy csomó nekem való barátot.
2020. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj folyamatosan szakmát és nyelvet, aki tanul azt nem lehet zaklatni hidd el az nem az ő utuk, és te se legyél az övéken! (:
2020. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha másik iskolába mennél? Arra nem lenne lehetőséged?
2020. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kellene más iskolába mennie, ott csak hamarabb jönne rá hogy ha egész nap tanulna, alapból nem lenne barátokra szüksége csak a képzettség megszerzésére, mert ugye ezért jobb ha a barátság szakmabeli! (:
2020. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak, hogy a kérdező írta, hogy igényli a társaságot, emiatt pedig akkor más közegbe kellene kerülnie.
2020. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha neked fontosabb a társaság mint a munkád akkor ne csodálkozz hogy ilyen bajaid vannak!.:X
2020. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj ha még fent áll ez a problémád kérlek írjjjjj! Ugyan ebben a cipőben járok
2021. nov. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!