Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy ferfi...

Az mit jelent ha egy ferfi munkahelyen mindig nezi a testem? Miert ilyen feltunoen csinalja?

Figyelt kérdés
Ra nezek es latom hogy a szemevel valamelyik testreszem nezi. Pl: mell, has. Nincs kint a mellem!!
2020. jún. 21. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem tud uralkodni magán akkor sanszos hogy piszhes
2020. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Tapasztaltam en is ilyet. Csinosan oltozkodtem, akkoriban tenyleg jol is neztem ki. Tobbszor, tok normalis ferfiaknal eszrevettem. Ha ugy volt en elvicceltem a temat, ha epp kellemetlenul erezte magat, mert latta, hogy eszreveszem. Ha meg nem, engem nem zavart.
2020. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja de a kerdesedre valaszolva. Lehet semmit,csak szep vagy es megvizslatott,vagy lehet tetszel neki. Nem tudni. Lehet ot rohadtul hidegen hagyja h nem illik bamoulni.
2020. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Azt jelenti, hogy elfelejtettél felöltözködni. :D
2020. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, unatkozik a munkahelyén, otthon gondok vannak, és itt "él" inkább, vagy csak ki akarja nálad húzni a gyufát. Sokminden lehet mögötte.
2020. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az mit jelent ha egy ferfi munkahelyen mindig nezi a testem?"


Ugyan, mit jelenthet? Hát, ha 13 éves elmúltál, és még nem tudod, akkor nagy baj van a fejedben!

2020. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szexelne veled, de semmi több. Én erre tudok gondolni, ha udvarolni nem udvarol neked.
2020. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van h elbambulok és ottragad a szemem, vagy egyszerűen jólesik a retinámnak annyira szép, ehhez nemkell pszichés betegnek vagy perverz ösztönlénynek lenni. Szimplán szép=nézem, aztán h ki mit kombinál ki belőle az ő dolga. Ha megkérdezi kombinálni se kell, elmondom egyenesen.
2020. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként en no letemre siman megnezek egy bomba nőt. pedig abszolut a ferfiakhoz vonzódom, ez inkabb amolyan, "na, de jo neki h ilyen meg olyan forma" Es az a helyzet, hogy en is eszreveszem ha egy masik no megbamul, ha épp csinosabban öltözöm fel
2020. jún. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!